Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

14 minutes ago, copkillah said:

c8Yt3VF.jpg

 

sreća pa smo mi Grobari otvorenog srca i ne smeta nam što je trener peder koji nosi sat na desnoj ruci :fantom:

 

inače, trenutna plata je 2,2 miliona po sezoni i polako raste

 

 

Čekaj malo, 2,2 miliona je bez Japanca i ostale ekipe? Saberi to ponovo :fantom:

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovaj ne radi ispod pola kila, Cedeviti je na pocetku sezone trazio 700 hiljada. Razumem potrebu da se gurne pod tepih ovakav masan zabod pricama o milionima koji rastu ali realno je Partizan postao jako platezan klub ako moze da plati trenera s ovakvom reputacijom.

 

U svakom slucaju, bice zanimljivo. Trinkijeri je veoma, veoma dobar trener i mene kao navijaca Zvezde nimalo ne raduje sto je doveden.

Link to comment

Meni Haris dobio otkaz od Ritasa posle 18 dana. To je onaj iz AEK-a što je trebalo da pređe kod nas, ali mu Litvanci ponudili više pa mi doveli Brauna.

Kažu nije se aklimatizovao.

 

 

Link to comment
34 minutes ago, harper said:

Ovaj ne radi ispod pola kila, Cedeviti je na pocetku sezone trazio 700 hiljada. Razumem potrebu da se gurne pod tepih ovakav masan zabod pricama o milionima koji rastu ali realno je Partizan postao jako platezan klub ako moze da plati trenera s ovakvom reputacijom.

 

U svakom slucaju, bice zanimljivo. Trinkijeri je veoma, veoma dobar trener i mene kao navijaca Zvezde nimalo ne raduje sto je doveden.

 

Bez veze ti je ova patkometrija. Ti ne znas za koliko para radi Trinkijeri, pa bi mogao da se ne frljas sa ciframa..

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

Bez veze ti je ova patkometrija. Ti ne znas za koliko para radi Trinkijeri, pa bi mogao da se ne frljas sa ciframa..

 

Ne znam za koliko ce raditi u Partizanu ali znam da je u Broseu, na primer, imao trogodisnji ugovor od po 500.000 po sezoni, a kraci ugovori su po pravilu izdasniji. Mozes i ti da saznas, sve sto treba je da malo proguglas.

Link to comment

imali smo slične podatke i za pojedine zvezdine strance koji su "pristajali" da igraju u zvezdi za mnogo manje pare nego u bivšim klubovima. slušali smo i čovića na tu temu. čuli smo i za samarđijskog kad je tužio zvezdu,  za brauna i još pregršt kikiriki stranaca u zvezdi..

 

Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

Mi makar nismo vrištali silovanje i aparthejd.

 

Ma, nije to uopste bitno, da li je Zvezda lagala ili nije kad su dolazili skupi igraci nece ni da obori ni da poveca cenu Trinkijerija. Partizan nema potrebe da se pravda nikome sto je doveo kvalitetnog trenera za velike pare, najmanje konkurenciji. Sad, to sto je postala patkometrija kad napises da covek kosta toliko i toliko je neka sasvim druga stvar.

Link to comment
3 hours ago, Lord Stef said:

Beze zezanja, ako se ovo ostvari Scepanovicu spomenik da se digne ispred Pionira, onomad nam zavrsio Aleksa Marica, sad Trinkijerija...

 

Jos je cini mi se imao neki odlican savet. Dal bese u vezi Boa :unsure:

Link to comment

Smesno je samo frljati se ciframa, boli me kurac nek kosta i milion al niko ovde ne zna koja je stvarno cifra u pitanju tako da ne vidim svrhu diskusije. Sad cu bas da se upinjem da objasnjavam da je manje nego sto jeste ko sto je skoro svaki igrač preko dolazio ispod cene po insajderima. 

Link to comment
3 hours ago, theanswer said:

Smesno je samo frljati se ciframa, boli me kurac nek kosta i milion al niko ovde ne zna koja je stvarno cifra u pitanju tako da ne vidim svrhu diskusije. Sad cu bas da se upinjem da objasnjavam da je manje nego sto jeste ko sto je skoro svaki igrač preko dolazio ispod cene po insajderima. 

+1

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...