Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni rečeno iz struke, da Kesar nije loša opcija uopće. Dudina škola, prošao dosta toga. Biće discipline sigurno. 

 

Sumnjam da će zabar da se zajebava I dolazi u ovu ludnicu. 

Link to comment
2 minutes ago, Timmy said:

Kesar? Njega cini mi se nismo pominjali

 

Ed. Al jeste bilo negde u medijilma kao opcija. 

 

Ne, pogrešio sam nisi ti. Ti si onako iz zajebancije raspalio nekoliko imena (Jovanović, Struja, Kecman..) pa mi se učinilo. :D

 

Samo je mozzart stidljivo najavljivao njega pa se i on prebacio na trinkijerija.

 

Trinkijeri će izgleda u Himki ili PAO, pošto se valjda tu očekuju neke smene trenera.

Link to comment

Za Kecmana se nisam salio. Al mala sansa je to. 

 

I meni se cini da je trener tipa Kesar najlogicnija opcija. Trinkijeri i slicni kostaju. Sa Bozicem i Cankom smo shvatili da ni sa Kecmanom necemo bolje proci, a Muta pokazao da ni prekaljeni alkosi nisu za ovakav Partizan. 

 

Doduse, tako gledano, i VJ je pokazao da su pomocnici samo pomocnici. 

 

Znaci da ipak nemamo koga dovesti :D

Link to comment

nije lako ni voditi ovakav partizan

ocekivanja su velika, ekipa neiuigrana, ima dosta amerikanaca (jel vam ovo rekord), mladjih i mladih nedokazanih igraca

velickovic koji bi trebao biti taj neki neki igrac koji povezuje sve to, nema vise telo za ozbiljnu kosarku

a seozna je uveliko pocela i rezultati su potrebni odmah

 

treba najpre uspostaviti hijerarhiju u ekipi, a to u tim okolnostima nece biti jednostavno ni trenerima sa autoritetom, a pogotovo ne raznim pocetnicima bez iskustva ili eventualno sa iskustvom vodjenja kls ekipa

 

a na wiki pise trinkijeri, a wiki je vazda bila pouzdana tako da ne znam zasto vise nagadjate :fantom:

 

Link to comment

Naravno da Trinkijeri nije bio realan a i čak kad bi kojim čudom došao Partizan bi mu bio samo usputna stanica.

Sve ovo drugo je blah, sa Kesarom kao najlošijim od svih loših izbora. Koliko god bilo teško naći dobrog trenera najteže je naći dobrog trenera u ovom dijelu sezone.

Link to comment

Ja se samo nadam da je ovo sa Kesarom dimna bomba i da se pregovara sa nekim ozbiljnijim trenerom. Mi smo u velikom problemu i nemamo više pravo na grešku, što znači da ne smemo jednog Čanka da menjamo drugim Čankom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...