Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

12 hours ago, bradilko said:

kakav je trener bućin?

 

 

 

 

 

 

Бућан.

Ако питаш нас цигане то је право решење за вас.Тата му је мислим и дан данас у партизану у млађим категоријама,економ,записнички сто...па је ту нашао ухлебљење и за сина.Иначе ћале му је супер лик док је овај идиот али нема везе.

Edited by Блок_64
Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Блок_64 said:

 

 

Бућан.

Ако питаш нас цигане то је право решење за вас.Тата му је мислим и дан данас у партизану у млађим категоријама,економ,записнички сто...па је ту нашао ухлебљење и за сина.Иначе ћале му је супер лик док је овај идиот али нема везе.

ne znam, samo pitam. mi smo sve tanji sa trenerima. ako sta valja to isto kao igraci ode u pecalbu. uostalom sto bi to bilo drugacije od drugih zanianja. problem je sto osim u nekom kurcenju nasa kosarka nema nikakve koristi od tih trenera koji vrede i rano odlaze. 

i sad stvarno ne znam koga ce uzeti partizan. deluje da nema nekog izbora osim djordjevica. nemam nista protiv da dodje trinkijeri ali zar nije to zalosno da kod nas nema trenera koji ima znanja da trenira partizan ili sutra neki drugi klub.

 

Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

ne znam, samo pitam. mi smo sve tanji sa trenerima. ako sta valja to isto kao igraci ode u pecalbu. uostalom sto bi to bilo drugacije od drugih zanianja. problem je sto osim u nekom kurcenju nasa kosarka nema nikakve koristi od tih trenera koji vrede i rano odlaze. 

i sad stvarno ne znam koga ce uzeti partizan. deluje da nema nekog izbora osim djordjevica. nemam nista protiv da dodje trinkijeri ali zar nije to zalosno da kod nas nema trenera koji ima znanja da trenira partizan ili sutra neki drugi klub.

 

 

 

Управу си.Само је сада неко друго време.Драган Драгосавац је један од најбољих тренера за млађе категорије и увек је само радио са децом.Имао је партизан једног Ацу Јањића и Звезда Здравка Кубата који су направили све што је икада изашло из ова два клуба.Бог нека им душу прости њихов посао нема ко да ради.

Не би веровао када тих ти рекао колико ми имамо талентоване деце у кошарци и колико увозимо играча јер не умемо више да и направимо.

Link to comment
20 hours ago, Timmy said:

Ni u Pionir da ne svraca. Godinama je bio toliki baksuz pa smo svaki mec kad dodje gubili. Pricalo se da Tosa kad ga vidi odmah trpa na dvojku.

 

Daleko mu lepa kuca. 

 

Disappointing-Mush.jpg

Link to comment

A jel sme to tako da se stranac dovede za trenera ovde?

 

Kapiram da može za ABA i Uleb takmičenja .Šta se dešava u kupu (koji je naš, razume se) i domaćici? 

Link to comment
16 minutes ago, pacey defender said:

A jel sme to tako da se stranac dovede za trenera ovde?

 

Kapiram da može za ABA i Uleb takmičenja .Šta se dešava u kupu (koji je naš, razume se) i domaćici? 

tu mora ne samo srpski drzavljanin, nego i da bude cistokrvni srbin barem 7 generacija unazad. i to ne samo srbin, nego srbijanac srbin iz srbske sumadije, okolina ljiga, tu negde.

Link to comment
9 hours ago, pacey defender said:

A jel sme to tako da se stranac dovede za trenera ovde?

 

Kapiram da može za ABA i Uleb takmičenja .Šta se dešava u kupu (koji je naš, razume se) i domaćici? 

 

Мислим само под условом да има освојене трофеје.

Link to comment

Krdžalić

 

 

Quote

Evo mi sada imamo situaciju da imamo jedan biser od igrača Marka Pecarskog koji ima 18 godina. Bio je MVP juniorskog prvenstva Evrope i šampion. Kada bismo bili bez mozga mi bi trebalo da osluškujemo šta nam navijači ili neko drugi govori  da ga gurnemo u vatru da ga što pre prodamo. Mi ćemo sigurno povrediti tog igrača ako tako razmišljamo.

 

Ja sam sugerisao, a svi su shvatili u klubu da ne smemo da ga pustimo u vatru, jer njegovo telo ne može da izdrži zahteve moderne košarke. Ili će se povrediti ili će se izgubiti. Da bi jedan sportista bio vrhunski, treneri moraju da prepoznaju u fazi razvoja kada treba da mu bude primarna tehnika, a kada fizička snaga.

 

Ako ja kažem da, sada mom Pecarskom treba da bude dominantna mišićna masa moramo da znamo koliko je to 3, 4 ili 5 kg. Kolika je apsolutna ili relativna snaga koju treba da ima. Mi njega treba sad  da pustimo tri, četiri meseca u ovom režimu da mu ta snaga bude prioritet, a kada ga stavimo u pogon da igra da bude otkrovenje. Da pre svega iznese taj rezultat koji se traži i da nema povrede. On trenira fantastično, napravili smo jedan iskorak sa njim, je dosta stvari je bilo zapušteno, ali sada se vraćamo na pravi put.

...

 Imamo vrhunske uslove u centru Korn. Napravili smo razvojnu teretanu, tražio sam da pored mene u prvom timu radi još jedan momak, Alen Đorđević, odličan student DIF-a. Mlad čovek koji uči od mene i koji će da nastavi sistem kada ja ne budem tu jednog dana. To sam inicirao kada sam došao. Drugi moj uslov je bio da nađemo iskusnijeg čoveka od Alena da radi sa mlađim selekcijama, upravo da se  ne bi dešavale povrede. Napravili smo programe za kadete omladince i drugi tim Mladosti. Pratimo sva trojica šta se radi i šta kome treba i jedinstveni smo po tome u našoj zemlji. Da bi neko stasao i postao vrhunski sportista ne verdi ništa što radimo ako neko ne materijalizumeo kroz telo i ako ne radim. Treba vreme, ali mislim da smo stavili stvari na pravo mesto i da sad samo vozimo.

...

Imaćemo u Partizanu prepreke i oscilacije, ali ako ova ekipa bude ovako radila plodove rade će se videti posle Nove godine, a sledeće sezone bićemo ozbiljna četa na kojoj će ozbiljne evropske ekipe polomiti zube. Još nisam dao maksimalan potencijal nego polako ih uvodim u sve.

...

Moj sin je završio osnovnu i srednju školu u Americi, ovde je igrao i fudbal za Partizan, ali nije bio na tom nekom vrhunskom nivou za profesionalizam. Ipak uspeo je da dobije stipendiju u Americi i tamo je završio psihologiju.

 

Kasnije je pomalo radio uz mene i jedne godine je došlo šest koledž igrača sa Univerziteta Havai i šest sa Univerziteta Majami da rade pripremu ovde u Beogradu. On je radio sa njima. Trener Univerziteta Havai je hteo da dođe da vidi šta mi tu radimo, verovatno je mislio da se šegačimo. Kad je video dozu profesionalizma oduševio se i pozvao je Denisa da bude njihov trener fizičke pripreme u NCAA. Dobio je školarinu za Master studije, a ekipa je bila šampion divizije i dobili su prsten kao u NBA.

 

Mislim da je veoma talentovan i da bi za par godina trebalo da bude jedan od najboljih trenera u Evropi. Ovog februara ga je Saša Đorđević uzeo u reprezentaciju Srbije.

 

 

 

Ima još dosta interesantnih stvari. Vredi pročitati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...