Jump to content

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ne znam sto je problem otici u Bolonju, pozvati Poceka na espreso i reci mu ''znas kako, taka i taka stvar, mi tu imamo kao neke igrace koji ono i nisu losi ali fali im jedan kvalitetan ludak da ih opravi a mi mislimo da od tebe nema kvalitetnijeg i sta mislis?"

Link to comment
6 hours ago, Lezilebovich said:

245.000

 

700K  je tražio Cedeviti. 

 

E sada, moguće je da će trostruko da spusti cijenu zbog ljubavi prema crno beloj boji. I Kimiju.

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

700K  je tražio Cedeviti. 

 

E sada, moguće je da će trostruko da spusti cijenu zbog ljubavi prema crno beloj boji. I Kimiju.

sta fali da mu obecamo 700 000. kolko god hoce.

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Leči se i traži svoje pare.

 

On se vrlo redovno isplaćuje, verovao ti to ili ne. Dug je podeljen na rate i isplaćuje se, a ovo njegovo javljanje na temu duga je bilo čisto izdrkavanje.

 

Link to comment

Bukvalno može da tuži za jednu ratu, u ovom momentu. To je samo neko isterivanje pravde u pitanju i nerviranje onih koji su ga oterali. I razumem ga i ne razumem ga.

 

Link to comment

Pa tuzio je u jednom trenutku, bio je podignut BAT. Ne bi mogao da podize BAT da nije bilo dugovanja.

Ako mu je isplaceno 160k sad skoro, kao sto se pominje ovde, onda je to nadoknada zaostalih isplata, sigurno nije redovna rata.

Link to comment

Јест да вам желим неког Перу Божића али опет, било би кул да Андреа почне радити у Србији. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...