Jump to content

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Negde usput sam video vest da Partizan sledecu utakmicu igra u Areni. Mislio sam da dolazi neki jaci tim iz grupe u Evrokupu a ono Ostoja poslao tim u Arenu da igra protiv fucking Zadra.:laugh: Taj cirkus i nije mogao drugacije da se zavrsi osim da izvesni Bozic koji se ne zove Pera, po sistemu "sad i nikad vise", odigra utakmicu zivota protiv vas.

Edited by harper
Link to comment
11 minutes ago, mozzer said:

Izgleda da Rothko ima prave informacije, kao i uvek. Pise se da dolazi Trinkijeri. Majka rodjena u Hrvatskoj, Baka u Crnoj Gori, dakle nash covek.

 

Idealno resenje. 

 

 

 

 

 

Definitivno. Idealno bi bilo videti njegov izraz lica nakon što dostavi spisak pojačanja bez kojih ne može da funkcioniše a na treningu mu se pojave Frenk Robinson i Šej Koton.

Link to comment
14 minutes ago, harper said:

Negde usput sam video vest da Partizan sledecu utakmicu igra u Areni. Mislio sam da dolazi neki jaci tim iz grupe u Evrokupu a ono Ostoja poslao tim u Arenu da igra protiv fucking Zadra.:laugh: Taj cirkus i nije mogao drugacije da se zavrsi osim da izvesni Bozic koji se ne zove Pera, po sistemu "sad i nikad vise", odigra utakmicu zivota protiv vas.

 

Cirkus je posledica zauzetosti Pionira. I mene je zacudilo.

Link to comment

bice to bolje kada/ako angazujete profesionalnog trenera, i kada/ako se zagorac ustali bez raspadanja, ali imate neresiv krater sa filipom covicem pejdzom i stimarom lendejlom na 1 i 5. morate da ih zamenite cim pre

Link to comment
27 minutes ago, theanswer said:

Ne vidim sto je cirkus osim sto je lose organizovano. Bilo je desetak hiljada ljudi. 

 

Iz nekog razloga, bilo je manje karata u prodaji nego zainteresovanih. 15 minuta pred počeatak utakmice bilo je barem dve hiljade ispred Arene.

 

Link to comment

aj sto se fenovi ne secaju, al cudi me da su edin i kole napravili takav propust rekavsi da je sinoc bila najbolja utakmica bozica u abi, a on je i prosle godine napunio partizan, 29 pojena uz 37 index :coffee: 

Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

Majka rodjena u Hrvatskoj, Baka u Crnoj Gori, dakle nash covek.

 

Idealno resenje. 

 

 

 

94qm2Ru.jpg?1

 

 

"Jebeš li šta bako?"

Edited by Mark Rothko
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...