Jump to content

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

1 minute ago, Goranz said:

Ritam utorak-petak, osetile se posledice dugog putovanja.

Aha, hvala

 

Slabo pratim basket, znao sam da mora da ima neko razumno objašnjenje

 

jbt

Edited by Godfrey
Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, BlackGeorge said:

Ima li negde prenos konferencije za novinare? Hoću da čujem da li je trenerčina podnela ostavku.

Ma gde, opet će nešto da mrsi muda i da trlja bradu. Debil nije uveo Browna ni 10 sekundi, iako je gubio katastrofalno utakmicu. Bitno je da mu ono retko govno Marinković igra celu utakmicu.

Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Ima li negde prenos konferencije za novinare? Hoću da čujem da li je trenerčina podnela ostavku.

Nije. Rekao da je košarka takav sport da je sreća najbitnija, oni su imali sreće da pogađaju šuteve, mi nismo . Okrećemo se kupu.

Link to comment
10 minutes ago, BlackGeorge said:

Aranitović u garbidž tajmu pogađa dve trojke bez koske. A kada je teško - airball. Toliko o njemu. Dosta smo ga čekali, tri godine valjda - zbogom i njemu.

Kvazi odbrambeni igrač. :puke:

dosao je prosle godine, al razumem frustraciju, posto marinkovica gledamo barem poslednje 4, a subjektivni osecaj je kao 10 :cry:

Link to comment

KK Partizan ostao je bez trenera, Nenada Čanka, posle novog bolnog poraza u nizu!

Posle pobede nad Zenitom, Partizan je ušao u katastrofalnu seriju, Zadar je naneo crno-belima peti poraz u nizu, pa je trener preuzeo odgovornost.

Mornar, Valensija, Krka, Asvel... I na kraju Zadar. To je niz koji je Čanka koštao mesta trenera, a posle utakmice, on se pozdravio sa igračima i saopštio im da neće više biti trener crno-belih.

 

- Pozdravio sam se sa igračima. Nije mi jasno da na 20 razlike kod kuće nema reakcije. Nemam šta drugo da uradim. Čist sam pred sobom, dao sam svoj maksimum znanja i volje, ali to u ovom momentu nije dovoljno za ono što Partizan želi i smatram da je ovo normalan potez - rekao je Čanak.

 

 Vreme ide, što ranije presečem da pomognem Partizanu... Mislim da je ovo trenutak. Posle korektne partije protiv Asvela, nisam očekviao ovakvu blamažu pred našim nvijačima. Dao sam svoj maksimum znanja, rada, volje, to nije dovoljno za ono što Partizan želi. Ovo je normalan potez.

 

Video verzija konferencije:

 

 

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...