Jump to content

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa to je provalio ovaj ludak Pantic

 

Mislim zbog frizure - na starim slikama Ostoja ima onu frizuru da mu probijaju krajevi kose na glavi gore desno i levo, isto kao Vulverin.... ja sam tako ukapirao

 

@theanswer

 

samo napred :)

Edited by mozzer
Link to comment
Just now, theanswer said:

pantić je imao jedan od naluđih rantova ikad, verovano i najluđi povodom košarke ove nedelje

 

ono je baš bilo nešto..

+1

 

@nebojsa stvarno ne znam, ovako sam ja shvatio, pominjao je i dlakavost :)

 

Bitno je da je smanjen dug :nobles:

Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

Ostoja rekao da je sns namirio dug prema Vujosevicu. Ajde da je i ta sapunica zavrsena.

samo zbog ovoga sam procitao intervju i naravno da nije tako - isplacena je samo jedna rata:

 

"Dug prema njemu je na osnovu BAT presude bio 116.000 evra i isplaćen je u potpunosti."

 

znaci, neko od njih opet laze posto je vujosevic relativno skoro pricao kako je samo prva od cetiri rate uplacena, ovo iznad kapiram kao drugu - dakle, duguje mu se jos pola, tj oko 200k, sem da su se nesto drugo ispod zita dogovorili. u svakom slucaju videcemo sta ce bat da kaze sledece godine..

Link to comment

Prošla uprava (Peković) zatekla je dug 6,5 miliona. Peković smanjio dug 2 miliona.

Došao Ostoja i kaže zatekao dug 7+ miliona i smanjio duplo :laugh:

 

Sledeći koji dođe kazaće da je dug 8 miliona i kao smanjiće ga na 4. To je taj šablon.

Uglavnom dug ostaje isti, ovi troše samo pare sponzora za sezonu, a što se tima i košarke tiče... koliko para, toliko i muzike.

 

 

Link to comment
8 minutes ago, Mark Rothko said:

Prošla uprava (Peković) zatekla je dug 6,5 miliona. Peković smanjio dug 2 miliona.

Došao Ostoja i kaže zatekao dug 7+ miliona i smanjio duplo :laugh:

 

Sledeći koji dođe kazaće da je dug 8 miliona i kao smanjiće ga na 4. To je taj šablon.

Uglavnom dug ostaje isti, ovi troše samo pare sponzora za sezonu, a što se tima i košarke tiče... koliko para, toliko i muzike.

 

 

 

klasični mo, ništa novo.. 

Link to comment

Pa da li je realno da Čanku nije dovoljno da drži non-stop u igri ono budjavo govance Marinkovića, nego sad u petorci zajedno sa onim beskorisnim Aranitovićem.:isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...