Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Puna hala a pritiska nema. Bitno je da se pevaju pesmice sebi u bradu na tri strane hale.

Prava Partizanština, nema šta...

Organizacija napada, šta je to? Čanak da li je živ, pitam se?

 

Ulazimo sa -13 u zadnju četvrtinu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Luzerska ekipa. Četvrti poraz za redom.

Gde se izgubi onaj Partizan iz prvog poluvremena protiv cedevite? Čanak im počupao jaja i bacio ih u Savu isto veče.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Mene čudi kako to da je pametan lik poput lončara, koji pritom zna košarku, uspeo da promaši sva 4 stranca koja je doveo dosad (von, brajma, pejdž, lendejl). Uz promašenog trenera, pretpostavljam da je i njega on doveo

Link to comment

nije se loše pokazao janković. valda će dolaskom brauna i povratkom zagorakisa pejđ imati više prostora za prangijanje. 

ali vanja u odbrani:isuse:. kako čovek ispada to je za momentalnu klupu do kraja utakmice.

šteta što gegić ne igra više.

asvel mnogo jak

 

Link to comment

Asvel možda jeste jak ali smo mi jadni. I to u zadnjih nekoliko utakmica. Neigranje Zagora nije opravdanje, naprotiv. Pravi trener bi ih baš u tom momentu silno motivisao da skupe redove i daju sve od sebe i da izginu. A mi na klupi imamo mrtvo puvalo koji ne može da motiviše ni Zlatokosu iz Gornjeg Prćilovca.

 

Stvarno bismo mogli da prestanemo sa tim glupim eksperimentima da od nekih neafirmisanih početnika pravimo trenere. Obilo nam se o glavu već nekoliko puta. Stvarno je dosta bilo. Neka se uče na nekom drugom mestu, klubu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
7 minutes ago, BlackGeorge said:

Asvel možda jeste jak ali smo mi jadni. I to u zadnjih nekoliko utakmica. Neigranje Zagora nije opravdanje, naprotiv. Pravi trener bi ih baš u tom momentu silno motivisao da skupe redove i daju sve od sebe i da izginu. A mi na klupi imamo mrtvo puvalo koji ne može da motiviše ni Zlatokosu iz Gornjeg Prćilovca.

 

Stvarno bismo mogli da prestanemo sa tim glupim eksperimentima da od nekih neafirmisanih početnika pravimo trenere. Obilo nam se o glavu već nekoliko puta. Stvarno je dosta bilo. Neka se uče na nekom drugom mestu, klubu.

da se čanku što šta zameriti ali ne znam koga bi doveli

jedino da pitaju đorđevića

ne vidim ko bi mogao drugi da vodi partizan

 

Link to comment

Beda od igre. Nigde energije ni želje.

 

Koliko Čanak ne oseća igru najbolje se videlo kada na kraju 1/4 u poslednjoj odbrambenoj akciji ubacuje sa klupe Vanju, najgoreg defanzivca koga imamo. Naravno da smo u tih 5 sekundi primili trojku preko Vanjinog igrača... i naravno da ovaj nije učinio ni najmanji napor da spreči protivničkog igrača jer uopšte nije bio svestan da se igra samo još tih 5 sekundi. Čovek bio u šoku što ovaj iz Asvela žuri i šutira sa te daljine ničim izazvan.

Sledeće pomračenje svesti je kada oni sa 3 povećavaju na 7 razlike, a Čaki uvodi džokera Gavrilovića i ode sve u qrac.

Jedini koji se nešto trudio i pokazivao želju za pobedom je Jankela. Ostali zajedno sa Čankom užas.

Link to comment

Ovo je poslednji trenutak da se smeni menadzerska prevara od trenera. Poslednji trenutak za ovu sezonu. Ovo ni na sta ne lici. Sa Marinkovicem, Aranitovicem, Sijem i Lendejlom porazgovarati kao Laso sa ovim klincem pre neki dan. I njihovim menadzerima, ako ima ko da razgovara.

 

Dakle dan D za ovu sezonu. Odmah, sada, NOW. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...