Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Pa i sa centrom su omašili. Čovek je toliko mekan u odbranida je to strašno.Gotovo da ne postoji. Sada maltretiraju ovog Sija, čovek ne može od povrede da se oporavi, jer su mislili da će dovesti Jankovića. Ali Čović ne da... Plus Novica koji je opet sprečen da ode u zasluženu penziju pa sada imamo samo Gagića pod košem.

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Spoljnog traze da Aranitovic ne bi imao 20 minuta po utakmici. Tacno 20 vise od onoga sto zasluzuje. Da se ja pitam, minute bi uzeo Gegic, al moze i ovako kad se vec nema. Paige nije problem, kao sto ni Zagorac na 4 nije problem. Zapravo treba da igra na 4 koliko god je moguce, jer tad smo najbolji. 

Link to comment

Pejdž i Lendejl će igrati bolje, siguran sam u to. Novicu smo već slali u penziju prošle godine pa je on ipak odigrao nešto u onom dijelu sezone koji je bio bitan. Jedino za Aranitovića uopšte nisam siguran da je u stanju da isporuči to što se očekuje od njega.

Link to comment
1 hour ago, Timmy said:

Al izmraciste na poslednje dve strane. Pa jedna debilna utakmica, ne 10. Polako jbte. 

 

Pogotovu na Novicu. Zar vec sve zaboravismo.

 

Upravo.

 

I bliži se Arena, dakle HAJP!

 

Link to comment
1 hour ago, keitel said:

Pejdž i Lendejl će igrati bolje, siguran sam u to. Novicu smo već slali u penziju prošle godine pa je on ipak odigrao nešto u onom dijelu sezone koji je bio bitan. Jedino za Aranitovića uopšte nisam siguran da je u stanju da isporuči to što se očekuje od njega.

pejdz i lendejl ce svakako igrati bolje, cisto zato sto gore ne mogu. posebno lendejl. novica je druga prica, ali jednostavno mu vise nista ne polazi za rukom u kontinuitetu. prosle godine je imao momente kad razvali i drzi ceo tim u igri, sad odigra 3 minuta i usere sve cega se dohvati. jbg, nije on dzordan pa da igra do duboko u starost, u nekom momentu vise jednostavno ne ide. i bolje da ode sad dok ga pamtimo kao nalozenog mamojepca. mislim, stvarno bh voleo da odigra jos 1 jaku sezonu, i nadam se da hoce, ali malo onako strepim.

Link to comment

Polako, bio je povređen, ove sezone je odigrao celih 29 minuta, ne bih ja mongo brinuo oko toga šta će Novica da nam pruži :)

 

Lepo je što u ekipi imamo Novicu jr po količini loženja, mamojepštine i partizanštine.

 

Link to comment
4 hours ago, J.R. Cash said:

Spoljnog traze da Aranitovic ne bi imao 20 minuta po utakmici. Tacno 20 vise od onoga sto zasluzuje. Da se ja pitam, minute bi uzeo Gegic, al moze i ovako kad se vec nema. Paige nije problem, kao sto ni Zagorac na 4 nije problem. Zapravo treba da igra na 4 koliko god je moguce, jer tad smo najbolji. 

+1000

Aranitovića su trebali još sinoć da otpuste u svlačionici i da ga pošalju peške kući. Čovek je totalni raspad, i ne znam kako ne igra non-stop Gegić tu. Kad bi uz Aranitovića najurili još i Marinkovića, to bi bilo super, ne mogu da ga gledam više.

Niko normalan neće da dodje na trenersko mesto, inače bi trebalo nekako naći i nekog trenera.

 

Link to comment
13 hours ago, Tresko said:

+1000

Aranitovića su trebali još sinoć da otpuste u svlačionici i da ga pošalju peške kući. Čovek je totalni raspad, i ne znam kako ne igra non-stop Gegić tu. Kad bi uz Aranitovića najurili još i Marinkovića, to bi bilo super, ne mogu da ga gledam više.

Niko normalan neće da dodje na trenersko mesto, inače bi trebalo nekako naći i nekog trenera.

 

+1

 

Studentarija bez dinara u dzepu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...