Jump to content
IGNORED

Wimbeldon 2018


Cash

Recommended Posts

Just now, 1n54jd3r said:

jebo ih onaj ko ih napravio u dupe mrtvo!

 

+ 1000

 

Jebene drvosece, 2 metra, iq ko broj cipela, isplazen jezik i udri.

Link to comment

da smo ranije krenuli kroz psovke da se praznimo, lakse bi nam ovo sve palo...sto nema na tribinama neki pritajeni psiho da im izlomi kolena kad mu prekipi

Link to comment

Koliko bi li trajao ovaj mec, da se ne igra taj brejk u ostalim setovima. Cenim, jedno 39 sati i 46 minuta.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Link to comment
Just now, 1n54jd3r said:

da smo ranije krenuli kroz psovke da se praznimo, lakse bi nam ovo sve palo...sto nema na tribinama neki pritajeni psiho da im izlomi kolena kad mu prekipi

 

+ 1000

Link to comment
3 minutes ago, 1n54jd3r said:

da smo ranije krenuli kroz psovke da se praznimo, lakse bi nam ovo sve palo...sto nema na tribinama neki pritajeni psiho da im izlomi kolena kad mu prekipi

 

Imam druga na 20ak minuta od Wimbledona zivi, pustio sam poruku da se baci na neku sabotazu tamo. :D

Link to comment

Al neverovatno, ispomeram neke planove da bih gledao nola prvi put posle olimpijade, i onda me ova dva mrtvaka, lazna tenisera, izjebu

Link to comment

Jebem ti reket i ko im ga dade u ruke, umesto da su pikali basket, crkli dabogda vrljavi [emoji37][emoji37][emoji37]

Kakav nedostatak vizije od strane organizatora ...[emoji33] Trebalo je da ovi bambusi igraju drugi meč danas pa nek sapunjaju danima ako žele...

Ja ko za inat odlučim da danas ne putujem na more, taman da odgledam nolorafu i ujutru u 5-6 sednem u kola i pičim... Ovako... Jebo im ja pas mater <_>
Sent from my BLA-L29

Link to comment
5 minutes ago, DR. KUMALO said:

meč savršeno dostojan toga da ga komentariše vladimir mijaljević

 

Ha ha ha, ha ha ha, pa neveeroovaatno, ha ha ha...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...