Jump to content
IGNORED

Wimbeldon 2018


Cash

Recommended Posts

Dobro je, dobar je Novak. Neocekivano smiren sto je jasan znak da veruje u sebe. Bilo bi dobro da uzme turnir i napravi jos 1 niz od par godina u vrhu pre kraja. Sta mu je trebalo ono glupiranje sa rasturanjem tima samo on zna.
Jeca je transfer neprijatnosti kad god je prikazu. Ono kad je prvo prekrila lice pa odlucila da bulji u kameru u fazonu ko ce prvi odustati, ono je bilo strasno.

Link to comment
31 minutes ago, Jeremija said:

Šteta što se prekida...

 

Gde šteta, Novak jedva diše, a Nadal bi mogao istrčati Londonski maraton da se malo zagreje, prekid u pravi čas. :)

Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

Jeca je transfer neprijatnosti kad god je prikazu. Ono kad je prvo prekrila lice pa odlucila da bulji u kameru u fazonu ko ce prvi odustati, ono je bilo strasno.

+1000

nikad necu skapirati sta je on zgresio pa da mora sa onim stvorenjem zivot da provodi

Link to comment

Prvi izlaze na teren kazu, znaci od 1-2

Mora se to kao prvi set, dok se Nadal ne rastrci i razudara. Ako takav vec ne izadje na teren... onda ga treba stisnuti i ne dozvoliti da dise. Neki poeni sto sam video su iz najboljih dana, i jednog i drugog. Tenis se vec vratio kuci, ali zasad samo do nedelje.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Reditelj prenosa pravi diletant ,često smo više gledali Jetzu i Siskicu nego tenis

 

Nisam očekivao da će da izvuče set i kada je imao mini brejk.

 

Možda se o dve godine dramedije Djokovića bude pričalo kao o Džordanovom igranju bejzbola. posle čega je ponovo klasa za sebe

 

 

Link to comment
38 minutes ago, 1n54jd3r said:

+1000

nikad necu skapirati sta je on zgresio pa da mora sa onim stvorenjem zivot da provodi

 

Meni se pre čini da se nervirala slično kao i ostali ovde, za razliku od Nadalaove koja je bila u fazonu e oćel ovo više

Link to comment

To Novace!!!! Bio sam se uplasio da gubi TB, al izvuce nekako

 

Tek sad ogledah treci set i stresno bi. Odlican mec, uzivanje je gledati ovaj spektakl. 

 

 

Ziv je tenis umro nije :D 

Link to comment

igraće se sa zatvorenim krovom (ukoliko se oba igrača ne slože da se krov otvori, a to se verovatno neće dogoditi), što je valjda dobro za novaka

 

nadal je zver (ponovo), čini mi se da je opet sve otvoreno, mada bi nole ipak morao da bude lošiji nego juče e da bi izgubio dva seta za redom, a nadal mnogo bolji, što mi se ne čini da je ipak manje verovatno

 

jbt, nisam mislila da će nadal ovako dobro da se drži, kondiciono je čudo, šta li njemu rade ?

Link to comment
8 minutes ago, hefaca said:

I da zamene zene... Srbi vise vole vatru...

joooj, da

ja ne volim baš preterano tu priču o ženama, devojkama, etc, ali ova je sinoć definitivno smorila :sad:

Link to comment
21 minutes ago, dùda said:

igraće se sa zatvorenim krovom (ukoliko se oba igrača ne slože da se krov otvori, a to se verovatno neće dogoditi), što je valjda dobro za novaka

 

nadal je zver (ponovo), čini mi se da je opet sve otvoreno, mada bi nole ipak morao da bude lošiji nego juče e da bi izgubio dva seta za redom, a nadal mnogo bolji, što mi se ne čini da je ipak manje verovatno

 

jbt, nisam mislila da će nadal ovako dobro da se drži, kondiciono je čudo, šta li njemu rade ?

 

Zatvoreni krov iako je dan i ne pada kiša?

Jel razlog tome da se ne menjaju započeti uslovi ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...