Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, Bogotac said:

Onaj Seri izvikan

 

seri je bio sasvim dobar danas. izvikan je samo ako si ocekivao maradonu od njega..

 

dobar avatar, margot robbie navijacica fulhama inace.

Link to comment

nije ni ofanzivni vezni ni kanteov tip igraca nego kreativni centralni vezni, box to box recnikom football managera.

 

ono sto sam ja video je da ima odlicnu tehniku, dobar pas unapred i jak je fizicki bez obzira na svojih 1.68m.

Link to comment

Fulam dobro igrao do 20 metara od gola, posle toga uzasno. Tompson i Sakho ucinili da Mitrovic bude nevidljiv (ne znam sta ce da radi protiv boljih stopera. Ok imao par sansi ali je skoro 30 puta imao loptu u svojimm nogama u i oko 16). Hodzson lepo postavio taktiku da neutralise Fulam i ovo je rezultat. Fulam 30% dobijenih vazdusnih duela, 25% centarsuteva, 46% dobijenih duela. Eto ne znam. Ako Jokanovic spoji par ovakvih utakmica kad god u sezoni dobija otkaz. Ne ide mu na ruku sto je potrosio 100+ miliona na igrace, zajebana je to igra.

Link to comment
5 hours ago, ArleKino said:

Puno novih igrača, tek stvari treba da sjednu na svoje mjesto.

nece jokan docekati to da stvari sjednu..

a i sta ocekivati od ekipe koja za mitrovola da 20m funti :coffee:

Link to comment
Quote

Manchester United are set to appoint the first director of football in their 140-year history, as soon as the current restructure of the club and expansion of facilities are complete.

The move will allow United a continuity of football style and ethos as well as a more streamlined transfer policy. It is understood this is also recognition by the hierarchy of the need to modernise in an era when managers are often in situ only for the short term. This can lead to disjointed recruitment and a disconnect between the manager and the executive.

 

Link to comment
1 hour ago, Shaq said:

nece jokan docekati to da stvari sjednu..

a i sta ocekivati od ekipe koja za mitrovola da 20m funti :coffee:

 

vratite SZD leba vam :cry:

 

Inače, Lovren retard tek sad prijavio da ima ozbiljnih problema sa stomakom. Prvo je bila priča da može da odigra jedno poluvreme i onda je, u balkanskom stilu, prijavio ozbiljnost tek kada se prelazni rok završio, iako je to znao sve vreme.

 

S druge strane, to je možda i dobro jer se, ako je sve ovo 100% tačno, verovatno stavio na šitlistu kod Klopa, što bi značilo da on može da potraži i bolje rešenje od njega na mestu startnog štopera, već koliko ove zime.

 

Link to comment

Ne bih se uzdao u to, teško da je ipak toliko retadiran da krije povredu do kraja roka kako mu klub ne bi doveo zamenu. Samo mu fali pored one tužbe za krivokletstvo u Hrvatskoj još jedan breach of contract process, tj. raskid višemilionskog ugovora na njegovu štetu.

 

Ako se kojim čudom ispostavi da jeste tačno, očekujem da više nikad ne zaigra za Kloppa. Dakle znaćemo za mesec-dva tops.

Link to comment

Mozda sam naivan, ali zar ti klubovi nemaju med. timove i neke svemirske laboratorije i sl. Zar ne trkeljisu igrace svako malo? Plus reprezentacija. I sad neko sakrio neki med. problem? Deluje prilicno neverovatno, ne i nemoguce.

Link to comment
21 minutes ago, čekmeže said:

Ja ne znam šta ti očekuješ od tipa kojem je drvoseča skinuo ribu.

 

Dobar sam čovek pa pružam priliku iznova i iznova :(

 

14 minutes ago, radnik said:

Mozda sam naivan, ali zar ti klubovi nemaju med. timove i neke svemirske laboratorije i sl. Zar ne trkeljisu igrace svako malo? Plus reprezentacija. I sad neko sakrio neki med. problem? Deluje prilicno neverovatno, ne i nemoguce.

 

Možda je reč samo o interpretaciji problema, tj možda njega to stvarno krvnički boli ali da snimak ili pregled ne mogu da utvrde da ga baš TOLIKO boli, tj da ne mogu da utvrde intenzitet bola koji on oseća. I on prosto nije odmah priznao koliko ga stvarno boli. Možda se i stvarno pogorošalo u međuvremenu, ali od njega mogu da očekujem sve. Uostalom, žalio se na bol ranije, a razne fotke sa letovanja na džetskijevima i slično, svakako ne pomažu priči da je non stop bio u bolu kako sada tvrdi.

Link to comment
nece jokan docekati to da stvari sjednu..
a i sta ocekivati od ekipe koja za mitrovola da 20m funti :coffee:
Pod uslovom da ne zaređa sa porazima kao Crystal Palace prošle sezone, stvarno ne vidim kako bi Jokan mogao da dođe u situaciju da dobije otkaz posle mesec dana. I jučerašnja utakmica je bila indikacija da su dovedena dobra pojačanja, koja bi trebalo da obezbede ostanak u EPL. Već sledeća utakmica na Wembley bi trebalo da pokaže određeni napredak, a i veličina terena na Wembley bi trebalo da im da više prostora za igru po bokovima.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...