Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Previše konceptualnih umetnika na ovom topiku za bilo kakvo ozbiljno trošenje vremena na isti.

Edited by Ivo Petović
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 minutes ago, Ruxin said:

Trudio sam se zajebancija nikad ne upada u ozbiljnu diskusiju, ali ako treba da povučem zarad kvaliteta ovog svetog topica može i tako.

Piši normalno, a ne da ti je svaki post Pep car, Klop luzer, Muinjo smarač... To smara ze medalju i nečemu ne služi...

 

Ako već hoććeš da glumiš navijača Sitija, navijaj za Siti, ne flejmuj i ne lupetaj gluposti... Ovio nije tribina stadiona, pa da će te neko nagraditti, ako stalo provciraš...

 

Edit: to važi i za ostele pokušaje koncepta...

 

Počeću da na ovom topiku kažnjavam sveaku, i najmanju naznaku flejma i besmislenog koncepta...

Link to comment
1 minute ago, Ruxin said:

Trudio sam se zajebancija nikad ne upada u ozbiljnu diskusiju, ali ako treba da povučem zarad kvaliteta ovog svetog topica može i tako.

 

Daleko bilo, ja i onako nisam previše redovan učesnik ovde.

 

A i Prslinov svež koncept sa samozaljubljenim govnarkom mi je bio inicijalna kapisla za reakciju :D

 

Link to comment

Aleksis je blago rečeno užasan. Kao da mu ovoliko odmora nije prijalo, potpuno odsustvo fokusa. 

Edited by James Marshall
Link to comment
9 minutes ago, copkillah said:

Jao Prsline šta ti je rekaooooo...

 

 

Мени? Ја мислио Рукси. 

 

Фред стварно добар. Имао је оно једно забадање ногом са земље, то је било безвезе али остало супер: трчи, прекида акције... Шта би требало, да даје хет трикове? Баји је имао бар три врхунске интервенције. Оно уклизавање на старту је за шпице. Алексис јесте катастрофа, а ни Погба се није видео осим оног пенала са глупавим трчкарањем у месту а ла Заза. Мата није лош, Шоу имао погрешна додавања али бољи него што сам га гледао. Јунајтед дао гол, повукао се и игра на контре. Када су ови изгорели, онда их стисли и имали још две шансе при крају полувремена. 

 

Као да не гледамо исту утакмицу, толико мрзите Бога фудбала. 

Link to comment
5 minutes ago, Ivo Petović said:

 

Daleko bilo, ja i onako nisam previše redovan učesnik ovde.

 

A i Prslinov svež koncept sa samozaljubljenim govnarkom mi je bio inicijalna kapisla za reakciju :D

 

 

Ma opušteno, nije stvarno nikakva ljutnja.

 

Daleko od toga da mi nikad nije palo na pamet da moje delovanje ovde može da obeshrabri ljude koji žele i mogu da pišu kvalitetno. Pošto si ti definitivno među njima, očigledno da mi je istekao rok trajanja. Ne želim da se inatim ako će najbolji topic na forumu da pati. Znate da sam ja vojnik premier lige pre svega. :sleep:

Link to comment
2 minutes ago, kipo said:

Dobar Fred ali trebace mu malo da se privikne na ligu, ful kontakt..

 

Мислим да покушава да свима стави до знања да неће моћи да га бију. Само да не добије црвени у том процесу. ;)

Link to comment
Just now, Прслин said:

 

Мислим да покушава да свима стави до знања да неће моћи да га бију. Само да не добије црвени у том процесу. ;)

A i to je neminovno, da na njemu silje kitu supersudije kad treba da smire tenzije. Bice toga u sezoni

Link to comment

Eto kakvog ste postera oterali svojim džangrizavim staračkim mrsomuđenjem :cry: Sad će Pep da ispusti već osvojenu titulu, pravo Klopu u krilo. Neka vam je prosto.

Jel bio penal, propustio sam početak?

Sent from my Smartphone_6.1 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...