Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Чудно је ово да му је Погба капитен. Нити је вођа нити је човек са неким дужим стажом.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Како није вођа? Па он је гурао Французе, држао говоре у свлачионици...

 

Подилази му сујети Бог фудбала и игра на све или ништа. Титула је практично у џепу. :fantom:

Link to comment

On je bio u UTD kad niko od ovih nije bio ni blizu OT. On se računa u dijete MU. Mada ja i dalje mislim da je loša odluka na njemu bazirati budućnost Junajteda. Ajde neka me demantuje ove sezone.

Link to comment

Pa bio je i Alexis (C) na pripremama i to pored zivih: DDG koji je vec nosio traku ili cak pre Erere koji je dugo u klubu.

Ali Pogbi je, ocigledno, potrebno i malo dizanja samopouzdanja.

 

Fred i Pererira pravi tandem da drzi ledja Pogbi.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Meni on djeluje kao kontra problem u odnosu na Mesija, nekako mi djeluje da nema mentalnu kondiciju da 40-60 utakmica u sezoni bude na visokom nivou, nešto što Mesiju ne predstavlja problem. A tako što se očekuje od vođe ekipe. A Pogba mi nekad djeluje potpuno isključeno, na nekim utakmicama se ne pojavi.

Kao što rekoh, neka ova sezona bude ona u kojoj će me demantovati. 

Link to comment

Ova ili koliko vec sledeca sezona. Majmun je usao u tenak, samo cudo treba da se desi da sezona prodje ok. Los odnos trenera i igraca, trenera i uprave, navijaca i kluba.. svaki losiji rezultat ce naduvavati taj balon.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...