Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

46 minutes ago, goofs said:

Kovacic valjda. Izgleda da ce Bakajoko u Milan, po staroj dobroh pozajmica+mozda otkup. Celzi ove sezone bas kasni u svemu.

ma, ja iskreno nisam ocekivao ni nove kupovine. mislio sam da ce i courtois ostati...

 

Edited by 189-
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

izasle dve vesti da je lyon povecao cenu za desetak miliona funti, mi smo valjda nudili ono sto je liverpool nudio. i vest da nas je fekir odbio jer zeli igrati u ls...

Link to comment
14 minutes ago, Weenie Pooh said:

Fred, povređeni portugalski pubertetlija, treći golman Stouk Sitija... :fantom: 

 

Tako smo u mogucnosti :fantom:

 

Link to comment

kakav show u birminghamu. joe bryan, jedan od boljih levih bekova u championshipu, je pred potpisom za aston villu, vec se slikao sa dresom kad ga je agent obavestio da je fulham poslao ponudu bristol cityju na sta se ovaj pokupio i krenuo sa agentom za london, a navodno steve bruce i neki njegov trener su krenuli kolima za njim da pokusaju da ga nagovore da ipak predje u villu.

 

 

 

DkGaEm_WwAAovF2.jpg

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Danny Rose će, valjda, u Schalke na posudbu. :huh:

 

Fulham doveo Sergija Rica na posudbu. Lemur ima fin tim na raspolaganju.

 

Zoumu valjda hoće i Arsenal.

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ko je više izmešao tim, Fulham ili Wolves?

 

Fulham je šarao, dovodili u sve linije odlična pojačanja, ali i Wolvesi su doveli hrpu igrača preko Mendesa (npr. Jota, dvostruki strijelac u finalu Portugal-Italija).

Link to comment

jota je stigao jos pre prosle sezone.

 

i ovog leta su doveli moutinha, adama traorea, jimenes, patricio, mozda i zinchenko...

 

 

kepa i zvanicno.

Link to comment
1 minute ago, 189- said:

kepa i zvanicno.

 

kovacic sutra... i ako ne bude neplaniranih odlazaka imate sirinu i sasvim respektabilan sastav. 

bicete vi dakako ispred moukice :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...