Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

courtois se nije pojavio na treningu danas. zeli da isforsira transfer po svaku cenu.

 

bilo bi lepo kad bi doveli zamenu a njega ostavili na tribini. spominje se butland.

Link to comment
23 minutes ago, 189- said:

courtois se nije pojavio na treningu danas. zeli da isforsira transfer po svaku cenu.

 

bilo bi lepo kad bi doveli zamenu a njega ostavili na tribini. spominje se butland.

postalo je više nego odvrato takvo ponašanje fudbalera, uvređenih mladi, i ostalih

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

postalo je više nego odvrato takvo ponašanje fudbalera, uvređenih mladi, i ostalih

prodali klupsku legednu da nam on bude trener, nakon toga zamenjen i trener golmana jer nije bio po meri belgijanca...a sada ovako uzvraca. mada, nije njegova krivica sto eto klub tri dana pre kraja prelaznog roka nije nasla zamenu za njega iako je bilo izvesno da ce ovaj otici. 

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Mi kao zagrizli za Boatenga. Ne znam sta da misilim vise?!

 

Ako vam klimatske promene ne donesu Boatenga, ništa neće. Treba mu samo objasniti da je prosečna temperatura u Mančesteru jedno sedamnaest stepeni viša nego u vreme kad je igrao za City.

Link to comment
2 hours ago, 189- said:

bilo bi lepo kad bi doveli zamenu a njega ostavili na tribini. spominje se butland.

 

Спомиње се и Облак.

Link to comment
9 minutes ago, ArleKino said:

Спомиње се и Облак.

 

nije mi oblak bas najrealniji scenarijo. 

da sam na njihovom mestu ja bi probao da izvucem navasa kao kusur. 

ovako butland... pa to je taj celzijev trenutni range! mozda kasper. polako stvari lezu na svoje mesto :wicked:

ja sam se potajno plasio da necemo mi zabosti njega, ali srecom... :huh:

Link to comment

ma kakav crni oblak, gde ce ova uprava da da 100 miliona za golmana.

 

spominje se kepa arizzabalaga, golman atletica. njemu je klauzula samo 80 miliona :fantom: valjda ga je real hteo jos zimus ali je zidanu bio navas bolji, tada mu je klauzula bila jos 20 miliona i nakon toga potpisao novi ugovor...

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Ako vam klimatske promene ne donesu Boatenga, ništa neće. Treba mu samo objasniti da je prosečna temperatura u Mančesteru jedno sedamnaest stepeni viša nego u vreme kad je igrao za City.

Sa velikim uspjehom. Doduse, Shity je kupovao sve sto je bilo na trzistu..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...