Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Spavaš li mirno, sekto? DDG briljira, svi ostali bunare kršnog Rašfordaru u napadu.
 
Komentatori i konsultanti na MUTV žestoko smoreni, pričaju kako bi bilo sjajno da im golman nekim čudom ne bude igrač sezone i po jubilarni četvrti put zaredom.


MUTV ne prenosi, ide snimak tekme sa Realom.

Ruzan fudbal i za pre season. Dokle su slobodni svi ovi sto izostaju, do petog kola PL, u picku ma?!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 minutes ago, Weenie Pooh said:

Spavaš li mirno, sekto? DDG briljira, svi ostali bunare kršnog Rašfordaru u napadu.

 

Komentatori i konsultanti na MUTV žestoko smoreni, pričaju kako bi bilo sjajno da im golman nekim čudom ne bude igrač sezone i po jubilarni četvrti put zaredom.

 

Spavao bih da me neko i nesto nije osudilo da moram ovo da gledam.... DDG, samo da jos jednom kazem - ne postoje pare koje ovo moze da nadomesti

Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:

MUTV ne prenosi, ide snimak tekme sa Realom.

Ruzan fudbal i za pre season. Dokle su slobodni svi ovi sto izostaju, do petog kola PL, u picku ma?!?

 

 

Ne znam kako vam se zove ova televizija, ali piše MUTV Tour 2018 Live. 

 

Najduže izostaju Englezi, Hrvati, Belgijanci, i Francusci jer su najduže igrali na SP. Liverpulu npr. se poslednji vraćaju Henderson i Lovren i (možda) Mignolet, valjda u ponedeljak. Rashford je verovatno samoinicijativno poranio, kao i Trent kod nas.

Link to comment
16 minutes ago, Ruxin said:

vidim da se koltrejn pravi mrtav pa reko toeto, tu smo svi :sleep:

 

Koliko još godina ceniš da će se praviti mrtvi u uzaludnoj nadi da će Specijalni sam da ode? Možda ako organizuju neku kickstarter kampanju, da se prikupe sredstva i isplati mu se ostatak ugovora...

 

1-0 Javi Martinez, inače.

Link to comment

Pravo da ti kažem vini, evo gledam malo ovo drugo poluvreme i baš razmišljam zašto 1 junajted uopšte dozvoljava sebi da uđe ovako u sezonu. 

 

Imam utisak da apsolutno niko u klubu ne očekuje da će murinjo da bude tu sledeće sezone. Od kafe kuvarica, preko uprave i igrača, pa do samog pokojnika. Ova sezona bukvalno već otpisana. Žozara traži izgovore još od juna, upravi se izgleda jebe da mu više finansira lindelofe, igrači maksimalno motivisani, ni jedan normalan navijač se ne raduje još jednoj sezoni sabotiranja fudbala...

 

Nem pojma zašto nisu presekli i pojurili zidana ili nekog već fudbalskog trenera. Koji trenira igrače da igraju fudbal.

Link to comment

Ne znam šta da ti kažem, možda imate različite verzije za različite lokalitete? Ja sam gledao na ovim linkovima sa Redita, i definitivno je ličilo na klupsku televiziju:

[MUTV 1080p] acestream://24f0be49a80a57ac98722825a4c1097bea1a304b

[MUTV 720p] acestream://15f7a2a5cc65e3a82e12f52b054351e4c03dc52d

 

@Ruxin Nije na nama da pričamo o tome :sleep: ali šta ima veze: treneri teškaši Murinjo-kategorije obično imaju masivne dugogodišnje ugovore, čak i ako se zanemari igrački kadar koji su za basnoslovne pare dovukli. Takve projekte ne može nijedna organizacija na svetu da dozvoli sebi da prekine tek onako bezveze, da naglo preseče i krene sve ispočetka. Mora jedno vreme da se throw good money after bad u uzaludnoj nadi da će se stvari ipak nekako magično preokrenuti, ko zna, možda usledi žetva trofeja baš ove sezone... Sećaš se npr. koliko su deadweight Mojesaru vucarali iako je i igračima i navijačima i celom svetu bilo jasno da mu se sprema svilen gajtan. Jednim delom je to i Mexican standoff, ako se desi da je treneru stalo do reputacije više nego do miliona, on može sam da podnese ostavku i spase klub troška. Na to je, naravno, malo ko spreman ali nada umire poslednja.

Link to comment

Na Guardianu anketirali navijače PL klubova, čemu se nadaju u predstojećoj sezoni, evo šta neki sektaš kaže: 

 

Quote

All Reds were hoping for a statement of intent in the transfer market, but we got Fred, an injured teenager from Portugal, and Stoke’s third-choice keeper. It’s been a long time since expectations felt this low... José will be the one making all the headlines, just like he has in pre-season. He is clearly agitated by the lack of signings and no doubt if we get off to a bad start it will all go sour very quickly. He’s in for a tough season.

 

Ali i pored tih mudrih reči, ipak ceni treće mesto na tabeli.

Link to comment

Calum Chambers na posudbi u Fulhamu. :huh: Totalno nema veze sa životom, od svih stopera koje imamo je najbolji.

 

Navodno hoćemo da uvalimo Ospinu i Welbecka beowlu u Bešiktaš, a da on nama pošalje Vidu. :isuse:

 

Edit: uzburkalo se oko Boatenga. Navodno je United već poslao ponudu Bayernu.

Edited by ArleKino
Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

 

 

Edit: uzburkalo se oko Boatenga. Navodno je United već poslao ponudu Bayernu.

pregovori u toku

dobar je boa. zao mi sto gaa prodaje bajern

Link to comment

bio sam na allianzu sinoc. boooooooooooooring. steta sto manu nije bio kompletan. sigurno bi bilo mnogo interesantnije. 

a bili idealni uslovi za dobar fudbal. sjajano vreme, pun stadion (75000 prodatih karti).

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...