Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

29 minutes ago, kipo said:

 

Dobio je Marsijal dozvolu ali je kasnio sa povratkom, a ovaj jedva docekao. Sve radi da digne frku sto vise i utali ga za nekog skupog, Aldervirelda vjerovatno. Bas sranje.

 

Није "каснио са повратком", већ се није уопште вратио, нити је тренирао дуже од недељу дана. 

 

Дечко би својевремено попио ћебовање или бар пар шамара, а сада ће да се дури, ставља смајлије које плачу на инстаграм и између шишања и тетовирања да изјављује како није срећан све док не пређе у други тим за десетине милионе нечега у бонусима за њега и агента рачвастог језик који повлађује његовој сујети и распирује његову размаженост. 

 

Џибери су ти многи нови клинци, али предњаче француски црнци. Ваљда зато што су објективно мега талентовани, а цео живот их презирали расисти у рођеној земљи, па се наталожило фруста.

 

Због њих сам почео да зазирем од Француске: не зато што су ми одвратни (а јесу), већ што их је Француска направила таквима. 

 

Дакле, Бог фудбала опет у праву. :fantom:

Edited by Прслин
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, porucnik vasic said:

Е мој Руксо, кад си Муриња почео да цитираш. :happy:

 

Ubode i on po koju, s vremena na vreme

 

But maybe this season finally you demand they win. Now you have to demand and say the team – with the investments you are making last season and you make now, that will probably be the record of the Premier League this season, a team that was a finalist in the Champions League – you have to say you are a big candidate, you have to win

 

:happy:

Link to comment

Ма јок него видим толико си се узбудио, скоро као Мурињо, није ми јасно због чега...или можда јесте.:happy:

Link to comment
15 minutes ago, 189- said:

alonso je klasa jedino kada izvodi slobodne udarce. 

 

hazard se sutra vraca, willian jos nije uvek spreman a gde da igra moses? jedino da zameni pedra koji je jedini igrac u ovoj postavi koji moze pogoditi gol.

 

Mojsije umesto Pedra, Pedro umesto Hadson Odojia. Uspavala me tekma + ovaj mrtvak od Plavsica.

Link to comment
6 minutes ago, Прслин said:

 

Није "каснио са повратком", већ се није уопште вратио, нити је тренирао дуже од недељу дана. 

 

Дечко би својевремено попио ћебовање или бар пар шамара, а сада ће да се дури, ставља смајлије које плачу на инстаграм и између шишања и тетовирања да изјављује како није срећан све док не пређе у други тим за десетине милионе нечега у бонусима за њега и агента рачвастог језик који повлађује његовој сујети и распирује његову размаженост. 

 

Џибери су ти многи нови клинци, али предњаче француски црнци. Ваљда зато што су објективно мега талентовани, а цео живот их презирали расисти у рођеној земљи, па се наталожило фруста.

 

Због њих сам почео да зазирем од Француске: не зато што су ми одвратни (а јесу), већ што их је Француска направила таквима. 

 

Дакле, Бог фудбала опет у праву. 

 

NIje se vratio u USA (vjerovatno) ali jest na treninge. Pa dobio je dijete zaboga, daj mu dan-dva slobodno, vratiće ti. Bio je on sasvim i viš[e od očekivanog OK dok nije došao bogfudbala. Sad će da istjera nebrušeni dijamant sa dinamitom u nogama i dovešće dva takoreći matorca koji će poslužiti dvije sezone. Mislim, ako dođu Tobi i Mertens, a odu Marsijal, Darmjan, Šo... Nije u pravu, upropaštava klub, nema rezultata.

Link to comment
13 minutes ago, kipo said:

 

NIje se vratio u USA (vjerovatno) ali jest na treninge. Pa dobio je dijete zaboga, daj mu dan-dva slobodno, vratiće ti. Bioje on sasvim i viš[e od očekivanog OK dok nije došao bogfudbala. Sad će da istjera nebrušeni dijamant sa dinamitom u nogama i dovešće dva takoreći matorca koji će poslužiti dvije sezone. Mislim, ako dođu Tobi i Mertens, a odu Marsijal, Darmjan, Šo... Nije u pravu, upropaštava klub, nema rezultata.

 

Није се вратио у САД уопште. Нема "вероватно", једноставно се није вратио. Био је на одмору пре тога, онда је кренуо на турнеју као једини центарфор, жена му се породи и он добије тих пар дана и онда одлучи - да се не врати уопште. Каснио је после и у Манчестер. Боли га, бре, курац. А са том патетиком како је добио дете... Добијао сам и ја децу и никада нисам имао десетодневну паузу на послу после тога. А не добијам сто хиљада евра недељно. Дебил. 

 

Још је сину дао име Swan. Па само због тога га ваља истерати из клуба, јеботе. :puke:

 

Капирам да ти мрзиш Бога фудбала, није баш да кријеш, али критикуј га за нешто што није у праву. Мада, тешко је то наћи. ;)

Link to comment
1 minute ago, Прслин said:

Капирам да ти мрзиш Бога фудбала, није баш да кријеш, али критикуј га за нешто што није у праву. Мада, тешко је то наћи. ;)

 

Ne mrzim njega koliko volim MU. Pokazaće se da je bio greška a onda se nadati Poku ili Alegriju dogodine, pa sve ispočetka..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...