Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Sjajno :D 

 

To su neki novi, dublji nivoi one priče "navijam za klub X od malih nogu, majke mi".

 

Sad to glasi "Pre pet godina sam odbio ponudu vašeg lokalnog rivala jer samo vas nosim na srcu, majke mi".

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

sapunica dostojna prenosa Ace Stojanovića 

 

pravo pitanje je koga starijeg od 12 god zapravo briga za tetovažu, šta je ovaj rekao, da li se neko naljutio  

Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

Zanimljiv ovaj Anćelotijev Napoli, gube u Irskoj od LFC 2-0 posle 10 minuta, a mogli su bez preterivanja već pet komada da prime.

 

Uz uvažavanje činjenice da je odavno ustanovljeno da je Ancelotti 1 prevara, a Liverpool legitimni kandidat za titulu najboljeg nearapskog kluba u EPL, ne bih previše učitavao u pripremne utakmice talijanskih klubova. Sjećam se kad je one neke godine moćnu Parmu rašrafio splitski Hajduk. Talijani u formu ulaze kasnije od ostalih.

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Zamalo Milik da te demantuje. Hamšiku se baš ne trči danas, valjda je u tome problem.

 

Hamšik je bio u polukurcu i prošle sezone, ali Sarri nije smio da ga mijenja.

Link to comment

Evo i jedne Ruxin situacije, Hamšik izbio loptu Salahudinu i asistirao za Firmina, ali pomoćnik mahao zastavicom jer je video da je ovaj u ofsajdu (a nije omniscient pa da istovremeno ceni da li je dodavanje bilo "deliberate play" ili se samo odbila od njega.) Glavni poništio gol, naravno. VAR bi ga verovatno priznao.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...