Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

33 minutes ago, pasha said:

Ja pak smatram da moraju da se iskoriste prilike kada se ukazu.

Liverpul je ove godine dobio par utakmica na cistu srecu poput gradskog derbija na Enfildu.

Imali su prilicnu prednost posle boxing day perioda.

Bio sam ubedjen da uzimaju titulu. Sada su sanse minimalne.

Nije prvi put Liverpulu u poslednjih 30ak godina kako nisu uzeli titulu a da su bili blzu iste.

To sto su bili blizu jedne sezone nije im pomoglo da uzmu sledece PL.

 

Ne moze da se poredi Liverpul sa MJ.
MJ je devedesetih i ranih dvehiljaditih uzeo gomilu titula a Liverpul jos ceka posle 30 godina da uzme jednu.

Za to vreme su Belkburn i Lester uzeli PL.

 

 

Pa moraju da se iskoriste, ali šta sad da se radi. Ja vidim ogroman napredak u klubu na svakom nivou. Ponavljam, pre dve godine smo samo želeli da se vratimo u LŠ, a u međuvremenu imamo jedno finale iste, jedno (za sada) polufinale i nadrealnu sezonu, bolju nego što je 99,99% klubova ikada imalo u PL. Jeste, bedak je što to nije bilo dovoljno za titulu, ali ja nemam za čim da žalim jer uopšte nisam očekivao da će Liverpul baš ove sezone i u poslednjem kolu imati priliku da dođe do titule. Radi se pametno, ja sam miran.

 

A kako ne može da se poredi sa MJ? Koliko je Liverpul uzeo titula pre dominacije MJ? Junajted je na svoju titulu čekao 26 godina, eto nije 29 kao Liverpul ali stvarno su nijanse u pitanju. Vremena sada jesu drugačija i pare su sada neuporedivo važnije nego ranije, ali ni te pare im nisu pomagale poslednjih godina, kao što smo videli. Prosto, moraće da rade pametnije u klubu, da budu strpljivi, da grade, imaju s čime.

 

edit, u međuvremenu, Pep :isuse:

 

 

 

Edited by copkillah
Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ima jos jedna utakmica, da se Pep ne preigra. Ne bi bio prvi menadzer koji se tako okliznuo na koru od banane (od nekog kluba pri dnu tabele).

Link to comment

Ne znam odakle je onaj citat, i sta znaci in our hands (mozda da oni odlucuju sami :nesiguransmajli: ), evo ovde, na kraju snimka, kaze da nisu jos osvojili titulu, da imaju jos dve utakmice da osvoje dva trofeja i dve utakmice da izgube dva trofeja.

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Ne mogu da ustanovim da li je Lester igrao da ne izgubi, ili da dobije i zadrzi kakve takve sanse za 7. mesto koje potencijalno moze da odvede u Evropu. Tezak bunker je bio u pitanju, i vracali su loptu golmanu jedno 100 puta - rezonski, i pametno ali opet kazem, tesko je reci da li su to radili kako bi ostalo nereseno, ili da dobiju psiholoski rat sa igracima Sitija, i uvale im iz neke kontre, ili kad ovi puknu od nervoze. 

Link to comment
7 hours ago, 189- said:

nekako je logicno da i city bude bolji sledece sezone. velika vecina njihovih igraca ulaze u najbolje godine ili jos nisu ni tamo, gotovo da nemaju nekog matorog igraca na kojeg se previse oslanjaju osim mozda fernandinha. kompany ionako odigra dvadesetak utakmica svakako. jos su celu sezonu igrali bez najboljeg veznjaka ekipe a mozda i lige.

Kun i Silva su 30+. Nažalost izgleda da KDBu dolaze na naplatu oni pogibeljni startovi koje je trpeo od kada je stigao u Englesku.

Link to comment

Mislim, posle svega, da je siti ipak bar za nijansu vise zasluzio titulu, bas kako i tabela kaze. Uzgred, i razlika u kvalitetu igraca je na sitijevoj strani, mozda i vise nego sto tabela pokazuje. Sve u svemu zasluzena titula, oprace brajton bez pro lema vec do poluvremena. 

Link to comment

Da nije bio ovakav rezultat sinoc, Liverpool bi otreso Woolvese u poslednjem kolu. Ovako, mislim da ce se cak i okliznuti, i da ce na kraju razlika biti veca od ovih -1

Link to comment
19 minutes ago, MocaVukotic said:

Mislim, posle svega, da je siti ipak bar za nijansu vise zasluzio titulu, bas kako i tabela kaze. Uzgred, i razlika u kvalitetu igraca je na sitijevoj strani, mozda i vise nego sto tabela pokazuje. Sve u svemu zasluzena titula, oprace brajton bez pro lema vec do poluvremena. 

+1. Potpuno zasluzena titula. Igraju najbolji i najlepsi fudbal.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...