Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

:)

 

Ponajbolja muzika na Cityjevom stadionu, prosli put na poluvremenu Blue Monday, sada Ms.Robinson mislim u obradi Lemonheadsa...

Link to comment

Preskočio sam gledanje, bilo bi mi previše. Reći bilo šta osim da je Siti zaslužio titulu je stvarno glupo. Neka bude da su je zaslužili od Liverpula više tek za onih par milimetara, ali nema tu šta da se zameri. Isto tako ne bi imalo šta da se prigovori i da ju je Liverpul uzeo, bukvalno nijanse.

 

Klop zna šta radi, ova ekipa će biti znatno jača sledeće sezone uz uigranog Keitu, Fabinjo je već tu, Oks se vraća plus par pojačanja i mislim da ćemo opet gledati ovako fenomenalnu šampionsku trku (verovatno opet udvoje).

 

 

 

Link to comment
22 minutes ago, number_9 said:

Screenshot_20190506-230449.jpg

Bilo je još dobrih dvaes minuta da se igra, a Lečester na konopcima, dali bi ga na neki drugi način. Golovi štopera iz daljine su veoma retki, jer im se retko ukaže prilika da šutiraju, ali kad imaju ovako otvoren šut, većina profi štopera zna dobro da je zategne (videti Danilo protiv Srbije), a kamoli jedan Kompani koji je igrao veznog na početku karijere. Tako da, nema mesta lamentiranju nad "ukletim Liverpulom", sve je to normalno, što bi rekao Muta.

Edited by Mindaugas Žukauskas
Damn
Link to comment
Just now, copkillah said:

 

 

Klop zna šta radi, ova ekipa će biti znatno jača sledeće sezone uz uigranog Keitu, Fabinjo je već tu, Oks se vraća plus par pojačanja i mislim da ćemo opet gledati ovako fenomenalnu šampionsku trku (verovatno opet udvoje).

 

 

 

+1

l'pool izrasta u sledecu dinastiju. sad im je izmakla titula ali sumnjam da ce se dogodine ponoviti. 

gledam nesto koliko dugo luta junajted posle fergusona i ne vidi se resenje na horizontu. jos jedna u nizu izgubljena godina. 

 

 

Link to comment
9 minutes ago, bradilko said:

+1

l'pool izrasta u sledecu dinastiju. sad im je izmakla titula ali sumnjam da ce se dogodine ponoviti. 

gledam nesto koliko dugo luta junajted posle fergusona i ne vidi se resenje na horizontu. jos jedna u nizu izgubljena godina. 

 

 

 

Postoje ciklusi u sportu, deluje da Junajted doživljava ono što je doživljavao Liverpul od '90-e pa nadalje. Naravno ne verujem da će baš toliko čekati na titulu, ali ako drastično ne promene funkcionisanje mnogo čega u klubu, neće se usrećiti. Razlika je ta što stvarno imaju para koliko hoćeš pa još uvek imaju priliku da se iščupaju i da postanu ozbiljno konkurentni za koju godinu.

Link to comment

Ja pak smatram da moraju da se iskoriste prilike kada se ukazu.

Liverpul je ove godine dobio par utakmica na cistu srecu poput gradskog derbija na Enfildu.

Imali su prilicnu prednost posle boxing day perioda.

Bio sam ubedjen da uzimaju titulu. Sada su sanse minimalne.

Nije prvi put Liverpulu u poslednjih 30ak godina kako nisu uzeli titulu a da su bili blzu iste.

To sto su bili blizu jedne sezone nije im pomoglo da uzmu sledece PL.

 

Ne moze da se poredi Liverpul sa MJ.
MJ je devedesetih i ranih dvehiljaditih uzeo gomilu titula a Liverpul jos ceka posle 30 godina da uzme jednu.

Za to vreme su Belkburn i Lester uzeli PL.

 

Link to comment

nekako je logicno da i city bude bolji sledece sezone. velika vecina njihovih igraca ulaze u najbolje godine ili jos nisu ni tamo, gotovo da nemaju nekog matorog igraca na kojeg se previse oslanjaju osim mozda fernandinha. kompany ionako odigra dvadesetak utakmica svakako. jos su celu sezonu igrali bez najboljeg veznjaka ekipe a mozda i lige.

Link to comment

Ja bih preporucio MJ da umesto sto gura Lingarde i Rasforde malo odu do latino zemalja tipa Brazil, Argentina, Portugal, Spanija, Italija i da proberu sta valja a novca imaju.

Ova PL ima sve manje kontakta sa engleskom prvom divizijom i stilom koji se tada igrao.

Naravno ako zele neke ozbiljen rezultate. Mozda oni zele nesto drugo. Moze se desiti da jednu sezonu bljesnu i sa Lingardom ali nisam ubedjen da je to dugorocno resenje.

Mancester Siti ima po 4-5 vrhunskih latino igraca koji sjajno barataju loptom plus de Brujna na terenu.

Cujem da su kupili za pozamasne novce i nekog iz Sportinga koji je veliki potencijal, igra na sredini.

Edited by pasha
Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

ljudi, gde cete bolje od ovoga, osvojili su 90+ bodova i jedni i drugi

Što, pa vidiš da je City na silaznoj putanji (prošlu sezonu završili sa 100) a Liverpul na uzlaznoj (prošlu sezonu završili sa 75).

 

Baš kao što će se vrtoglavi rast GDP-a nastaviti u Srbiji,  očekujem da maja 2020 Pep bude imao skromnih 96 bodova a Flop 119.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...