Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Uzas. Ole ako ima obraza da izvede U23 ekipu u zadnjem kolu protiv Kardifa, a ovim govnarima da skine platu do septembra.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

40 minutes ago, levi said:

što iracionalno? odabereš  klub sa miilijardu navijača u celom svetu pa se poistovetiš sa njima, osećaj pripadnosti uspešnoj grupi itd. sasvim racionalno

 

ili hipsterski odabereš neki nepopularan klub, da pokažeš da si bolji od rulje. jedino navijanje za lokalni klub je iracionalno, sve ostalo su svesni izbori

 

OK, dogovorite se prvo izmedju sebe.

Link to comment

Arsenal izlazi sa prilično jakih 11 na Brighton. Treba nam uvjerljiva pobjeda kako bi nam i remi Chelsea kod Leicestera odgovarao no Brodgers ni sebi nije znao srediti remi protiv Chelsea kad mu je najviše trebao tako da se možda više možemo uzdati u Everton kod Spursa.

Link to comment

tamo neki getafe i atalanta će igrati lš sledeće godine a mančesterko jedinstvo, najpopularniji klub na svetu opet neće :lolol:

- ništa ostaje im da sledeće sezone ponovo uzmu le i tako se plasiraju u lš, očigledno je to lakše nego biti 4 u engleskoj :happy:

Link to comment
14 hours ago, Moća said:

E da ga jebem bas da me stresira dal ce titulu da osvoji liverpul, celzi, siti, arsenal...
Daj ljudi ne zajebavajte.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

2 hours ago, Filozof manijak said:

Jedno su afiniteti, a drugo je kad to utiče na zdravlje...valjda je poručnik Vasić napisao negde na prethodnim stranama.

Meni je to iracionalno ponašanje, pogotovo kod zrelih odraslih ljudi.

Jbg, ne razumem...

 

Verovatno je do mene, bavio sam se profesionalnom sportom skoro 20 godina, pa mi je gledište fazno izmešteno u odnosu na prosečnog navijača.

Ма накарикао ми се јако напоран семестар са зајебаним курсевима које сам предавао, плус жена дијабетичар трудна у четрдесетим годинама, плус мањим деломи овај Ливерпул. Ирационално јесте, и тако је то...Дође притисак на 150/105

Link to comment

Auba sa kreča™ za 1-0. Mkhitaryan pogodio okvir gola na početku. Moramo ovo dobiti, i to slomiti suparnika u prvih pola sata. Dvomeč sa Valencijom ni izbliza nije gotov.

Link to comment

Emeri altruista, hoće da Engleska ima 5 predstavnika u LŠ, pa će pustiti da Čelsi bude 4. :fantom:

Link to comment

Kako ono beše @189-? Moraće Chelsea da uzme svih 6 bodova da bi bio u prva četiri, nemaju milosti zahuktali Tottenham, Arsenal, i Man United?

Link to comment

bio si u pravu, ni poklon penal nije bio dovoljan arsenalu.

 

ali jos nije sve zavrseno, prvo tottenham mora da ispadne u sredu, onda smo sigurni.

Link to comment
2 hours ago, porucnik vasic said:

 

Ма накарикао ми се јако напоран семестар са зајебаним курсевима које сам предавао, плус жена дијабетичар трудна у четрдесетим годинама, плус мањим деломи овај Ливерпул. Ирационално јесте, и тако је то...Дође притисак на 150/105

 

Take care, man. :) 

Link to comment
1 minute ago, 189- said:

bio si u pravu, ni poklon penal nije bio dovoljan arsenalu.

 

ali jos nije sve zavrseno, prvo tottenham mora da ispadne u sredu, onda smo sigurni.

Misliš da Totenhem može biti 5 sa +8 gol razlikuom u odosu na Arsenal? I ako bude 5, Čelzi je sigurno 3, ne razumem zašto ti je ispadanje Totenhema bitno?

Link to comment

Neverovatno je koliko kenja Levy-ja. Totenhem posle ovog 3 godine ništa neće kupiti


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...