Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Jedno su afiniteti, a drugo je kad to utiče na zdravlje...valjda je poručnik Vasić napisao negde na prethodnim stranama.

Meni je to iracionalno ponašanje, pogotovo kod zrelih odraslih ljudi.

Jbg, ne razumem...

 

Verovatno je do mene, bavio sam se profesionalnom sportom skoro 20 godina, pa mi je gledište fazno izmešteno u odnosu na prosečnog navijača.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

27 minutes ago, Filozof manijak said:

Jedno su afiniteti, a drugo je kad to utiče na zdravlje...valjda je poručnik Vasić napisao negde na prethodnim stranama.

Meni je to iracionalno ponašanje, pogotovo kod zrelih odraslih ljudi.

Jbg, ne razumem...

 

Verovatno je do mene, bavio sam se profesionalnom sportom skoro 20 godina, pa mi je gledište fazno izmešteno u odnosu na prosečnog navijača.

Slusas ti Porucnika, preteruje, nakrka se burgera, naravno da je lose za za zdravlje.

Link to comment

Ja sam tokom godina uspeo da optimizujem stres i nerviranje usled sportskih priredbi. Verovatno je na to uticalo što je moj Arsenal poprilično abitan faktor u poslednjih desetak godina, a i generalno, ovaj marketinški i finansijski bum koji doživljava moderni sport, ide nauštrb emocijama. Sve je manje gladijatorstva, igrači polako usvajaju razmišljanje: zašto da uđem u taj duel, povreda bi značila toliki i toliki minus na računu, izgubio bih toliko i toliko sponzora, sledeći ugovor mi neće biti toliko masan...itd. Pare su dovele do opreznosti, uzmicanja, pa maltene i do prijateljstva na terenu. Sećam se kada je igrač mog Arsenala Andre Santoš u poluvremenu utakmice sa Utd, tražio dres od van Persija i hvalio se time na društvenim mrežama, posle tekme koju je izgubio. Sećam se gomile puta kada Arsenal izgubi neki tesan derbi, ja se iznerviram, a par sati posle toga Beljerin objavljuje neku insta fotku na kojoj se smeje i pokazuje novu pidžamu koju će nositi na modnoj reviji. Ja bih onda bio lud kad bih nastavio da se nerviram.

 

Sve to je uticalo da poraze prihvatam dosta lakše nego pre, čak i one teže. Jako je malo igrača koji zaista daju svoj maksimum, jako je malo pravih kapitena u PL, i biće ih sve manje. Ja sam tu, i dalje sve gledam, i navijam, ali mi je sve teže da se poistovetim sa novom vrstom starleta-fudbalera.

Link to comment

Jel ovaj Delofeu ikada odigrao dobro utakmicu protiv nekog boljeg kluba ili se samo protiv Kardifova iživljava?
Ne sećam se da se video i na jednoj utakmici protiv nekog ozbiljnijeg protivnika


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
12 minutes ago, Mercuzzio said:

Jel ovaj Delofeu ikada odigrao dobro utakmicu protiv nekog boljeg kluba ili se samo protiv Kardifova iživljava?
Ne sećam se da se video i na jednoj utakmici protiv nekog ozbiljnijeg protivnika


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jedared je, a bolje će Arle da se seti, sa Lukakuom poprilično frustrirao Arsenal na Emiratima, mislim da je dao gol za 1-1 u 80+ minutu.

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Meni je to iracionalno ponašanje,

 

pmr3f4mT.jpg

 

A ti si u svakom segmentu svog zivota racionalan, pretpostavljam?

Edited by Meazza
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...