Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

13 minutes ago, radnik said:

Dakle, dogura Klopp i Liverpool do zadnjeg kola da se odlucuje :hail:

Ko bi rekao?

 

Trik pitanje? :fantom:

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedini nacin da Liverpul osvoji titulu ove godine je da veceras padne klubski avion, da u ponedeljak Pep odluci da igra sa U18 timom iz postovanja i da sledece nedelje dodju na Enfild u crvenim dresovima. Dark but true.

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Dobro je kad se ovako iseče, pa se ne vidi kako ga ovaj mlati, pa pusti...

ah, dobro je. dakle to objasnjava onda ovaj pad skok na zemlju

Link to comment
7 minutes ago, radnik said:

Bio je mislim i aut jedan izmisljen. Svega 18 min i 9-sec kasnije pao je gol :cry:

:Jova:

 

Inače, proverio sam, Milner je trebao na hlađenje zbog dva faula za žuti u istoj akciji. Msm, valjda Čakir zna pravila.

 

 

 

Link to comment

Ovo preživeh, u ponedeljak uveče ću da budem potpuno offline i izolovan do 23h pa šta mi Vardi, Rodžers i lavjskor podare...

Link to comment

Dakle leicester resava prvenstvo? Moracu da urgiram tamo u zetovini, bice to sve u redu, sampionat se vraca kuci. 

Link to comment
6 minutes ago, MocaVukotic said:

Dakle leicester resava prvenstvo? Moracu da urgiram tamo u zetovini, bice to sve u redu, sampionat se vraca kuci. 

 

Tu su još i popularni, nimalo naivni, Vukovi u poslednjem kolu. 

 

U međuvremenu...

 

 

Link to comment
Ovo preživeh, u ponedeljak uveče ću da budem potpuno offline i izolovan do 23h pa šta mi Vardi, Rodžers i lavjskor podare...
Bojim se da ni Vardi i Rodzers nece da nam podare titulu,ako je vec ne podarismo sami sebi.JBG.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
15 minutes ago, valter said:

Bojim se da ni Vardi i Rodzers nece da nam podare titulu,ako je vec ne podarismo sami sebi.JBG.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

 

Ja od njih očekujem da se izbore za sedmo mesto - the best of the rest titulu :fantom:

 

inače:

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...