Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, copkillah said:

 

 

:hail:

 

bravo i za khana mladjeg, sjajan prelazni rok rade i dobro su odresili kesu.

 

sutra bi trebalo da potpise i mawson. 

 

jure jos i levog beka (najrealnija opcija je matt targett mada su u opticaju i tierney iz celtica, augustinsson iz werdera i plattenhardt iz herthe) i zadnjeg/centralnog veznog (hector herrera i guilavogui iz wolfsburga su u opticaju za sada).

Edited by Sundance Kid
Link to comment

Zaha zapratio Aurier-a na twitteru i lajkovao mu postove na kojima je Aurier u dresu Totenhema. Pa mu onda odlajkovao.

 

Image result for suspicious gif

 

Najuzbudljiviji momenat dosadašnjeg prelaznog roka u Totenhemu! :jerry:

Link to comment
5 hours ago, Weenie Pooh said:

U njihovim prognozama biće verovatno Man Utd šesti. Čini mi se da se jedno osamnaest njihovih autora izređalo po Specijalnom u poslednje dve nedelje, sve u "dead man walking" stilu. 

 

Man United ili Chelsea?

 

Mene je iznenadilo da se tom šiljenju kite na mrtvom Mouououou pridružio i Jamie Jackson, lik koji je ujedinio nesektaški svijet u prijeziru uoči prošle sezone tekstom koji je bio priličniji za neki navijački blog Uniteda.

Link to comment

Bas citam, svaka mu je zlatna. Usrao je sto je mogao usrati a pritom nije tiulu osvojio u prvoj/ drugoj sezoni. Sve izjave u Micigenu, a sve nakon uzasne igre i uzasnih rezultata na kraju prvenstva, nakon dvije godine formiranja tima (koje je on dobrim dijelom skupio) mu ne daje nesto za pravo da zaziva bilo sta. Ova prica se ne moze zavrsiti dobro i svako iole objektivan je to vidio nakon prve sezone. Klub renomea MU jednostavno mora reagovati, kretena nabiti u guzicu a Marsijala, Pogbu, pa i Ereru i Soa gladiti po jajima.

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Mene je iznenadilo da se tom šiljenju kite na mrtvom Mouououou pridružio i Jamie Jackson, lik koji je ujedinio nesektaški svijet u prijeziru uoči prošle sezone tekstom koji je bio priličniji za neki navijački blog Uniteda.

 

Pa verovao čovek Midlovim bajkama o žetvi trofeja, to se izjalovilo, i sad mora da se prestroji u pripremi za fatalnu treću sezonu.

 

Specijalni je većinu medija izgubio onim budalaštinama u Čelsiju, nije im više bio interesantan kad je krenuo da za poraze krivi portugalske kalipigiozne doktorke. Od tada ga redovno prže kad god nađu i najmanji povod.

Link to comment
 
:hail:
 
bravo i za khana mladjeg, sjajan prelazni rok rade i dobro su odresili kesu.
 
sutra bi trebalo da potpise i mawson. 
 
jure jos i levog beka (najrealnija opcija je matt targett mada su u opticaju i tierney iz celtica, augustinsson iz werdera i plattenhardt iz herthe) i zadnjeg/centralnog veznog (hector herrera i guilavogui iz wolfsburga su u opticaju za sada).
Možda učitavam suviše u body language tokom dodele pehara na Wembley, ali mi se čini da je Tony Khan malčice smanjio ego trip posle kraha Moneyball koncepta njegovog drugara Craig Kline i proletnjih Jokanovih rezultata. Barem mi je delovalo da se Jokan mnogo srdačnije pozdravio sa matorim Khanom, dok je mlađeg više iskulirao... Samim tim mi je mnogo verovatnije da je transfer lista mnogo više odraz Jokanove liste želja, kao što bi i trebalo da bude, posle uspeha koji je postigao. U svakom slučaju, ostaje još nedelju dana da popuni tih par mesta u odbrani. Pošto godinama intenzivno pratim vesti oko Southamptona, moja trenutna impresija je da je Mark Hughes rešio da zadrži Targetta, tako da će pozicija levog beka najverovatnije morati da se pokrije sa nekim drugim igračem.
Uf, ja sam se baš raspisao, a ništa novo nisam rekao... [emoji23]

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
5 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Pa verovao čovek Midlovim bajkama o žetvi trofeja, to se izjalovilo, i sad mora da se prestroji u pripremi za fatalnu treću sezonu.

 

Specijalni je većinu medija izgubio onim budalaštinama u Čelsiju, nije im više bio interesantan kad je krenuo da za poraze krivi portugalske kalipigiozne doktorke. Od tada ga redovno prže kad god nađu i najmanji povod.

 

Iz prve direkt u treću, Mourinho genije inžinjerstva.

 

Portugalski tercen sjetva-žetva-letva pokraden.:angry:

Link to comment

@Hobbit slayer

Како ниси ново рекао? Ја све читам и мислим писао Арле пошто има смисла, кад оно неко други. 

 

Мало је овде спомињам манибол у односу на то колико је интересантан. И Фенвеј група је у Ливерпулу то пробала, па су одустали и онда је Клопара кренуо са добрим трансферима. Фет Сем је исто био навучен - док се није открило да у алгоритам улази и неки динар за њега. 

Link to comment

willian juce/prekjuce izjavio da mu svidja u londonu/engleskoj/chelseau, a danas se nije pojavio u trening kampu zbog navodnog problema sa pasosem...

Link to comment
5 hours ago, MiddleClass said:

Djeli Murinjo lekcije prvaku Evrope... na ppp muk... :hail:

А што се Елита интересује за Каријуса?:wub:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...