Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, 189- said:

za koju reprezentaciju je igrao valencia na sp

 

Nije igrao nego bio turistički da gleda, i tamo se ožderao od boršča sa votkom. Sve se urotilo protiv Njega.

 

27 minutes ago, Ruxin said:
Jedno brdo... :fantom:

A jesi video ovu bahatost prema Najćelavijem koju je gospodski istrpeo?

 

 

Link to comment
8 hours ago, ArleKino said:

 

Apsolutno, mislim da niko ne doživljava ozbiljno ova predsezonska pikanja lopte jer se tu malo šta može vidjeti.

 

U pitanju je nešto drugo. Ima još dvije sedmice do početka sezone, a United još nije riješio pitanja lijevog beka i tog napadačkog osvježenja uz koje će Alexis i Lukaku dati maksimum. Martial u ovakvom stanju služi tek kao bargaining chip.

 

Luk Sou i Esli Jang su resenja na LB, ne verujem da ce tu kupovati bilo sta.

Link to comment

Očekivao sam više vatre od murinjove oproštajne sezone, on se mučen već pomirio da je odradio svoje što se tiče velikih klubova. Mislima u leiriji...

Link to comment

Pa krajnje mu je vreme da se oproba na klupi Potugalije.

 

Jedva čekam da krene tu da kuka kako ne valjaju raspali mladi igači, uprava nedovoljno agilna na transferima, ne može ništa Ronaldo sam okružen takvim antitalentima...

Link to comment
4 minutes ago, Majo said:

kad ode Klop u Real, eto Murinja u Liverpulu. 

 

Štaznam, meni nekako logičnije da nasledi Simeoneta. Ako mu oprostite ružnu prošlost, mislim. 

Link to comment

Mali off

 

On 27.7.2018. at 16:23, copkillah said:

Vasiću, saberi se opet, moraš da razdvojiš emocije od realnosti, a realnost je da je to uz vašu rumunsku braću, bilo najdosadnije finale u istoriji.

2005. pa 1999. koliko god se JC bunio

 

 

Najkavlitetnije CL finale je bilo svakako ono nemačko 2013.

Link to comment
2 hours ago, samo_opusteno said:

Ipak nije ofsajd, novo pravilo je da ako protivnicki igrac poslednji igra pusta se igra.
 

 

@Weenie Pooh, vidi drugu situaciju. Sve je u prva dva minuta. Posle se izvini Ruxinu... :D

Edited by MiddleClass
Link to comment

Ti si baš optimista brate midl

 

Kačio sam ja viniju cele serijale koji se bave tematikom. Samo proglasi da je to sasvim sigurno pogrešno tumačenje pravila, jer je njemu ono njegovo dosta logičnije...i gotova priča :dry:

Edited by Ruxin
Link to comment
10 hours ago, Ruxin said:

Ti si baš optimista brate midl

 

Kačio sam ja viniju cele serijale koji se bave tematikom. Samo proglasi da je to sasvim sigurno pogrešno tumačenje pravila, jer je njemu ono njegovo dosta logičnije...i gotova priča :dry:

 

+1

 

@MiddleClass Kakve veze ima ta druga situacija sa onom najćelavijeg defanzivca na Jadranu? Ovde je u pitanju bio šut žutog, branič crnog ga blokira i asistira drugom žutom koji je bio u ofsajdu u trenutku šuta - naravno da to ne treba da se svira, hashtag racism.

 

Ona situacija bilo je dodavanje ka napadaču (Kejnu) koji stoji u ofsajdu, Lovren pokušava da ga preseče ali ga samo produži do Kejna, koji loptu prihvati i bude fauliran za penal - to treba da se svira kao ofsajd jer intervncija nije ništa pomenila, pas je krenuo ka igraču u ofsajdu i stigao do igrača u ofsajdu, pokušaj intervencije ne može da se tretira kao deliberately playing the ball ako putanju lopte nije promenio pa tako ni činjnično stanje na terenu.

 

Spor sa Ruxinom bazirao se na njegovom stavu po kom se "deliberately playing the ball" odnosi na svaki kontakt sa loptom osim ako je branič baš napucan pa, eto, sudija smatra da nije nameravao da asistira napadaču :isuse: To ne samo što je nelogična interpretacija, nego je i potpuno unenforceable. Ne možeš da očekuješ od pomoćnog sudije da, osim što gleda da li je ofsajd pozicija, u isto vreme ceni koji je kontakt sa loptom bio deliberate a koji ne.

 

Moja interpretacija je mnogo očiglednija i logičnija: "deliberately playing the ball" odnosi se na situaciju u kojoj je lopta u posedu braniča, onda on pokuša da je doda ali se napadač u ofsajdu aktivira, preseče pas, i zabije gol. To se ne svira kao ofsajd, naravno. Pravila su puna takvih formulacija koje ističu očigledne stvari - mora se negde definisati da ni to nij ofsajd, mora negde da piše. To što razni Ruxini, Klatenberzi, i ostale američke neznalice počnu da rastežu definiciju da obuhvati sve što se njima (ne) sviđa, to je druga stvar.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...