Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

DDG, Jang, Roho, Dzons, Smoling, Valensija, Matic, Pogba, Lingard, Lukaku, Rasford, Marsial - slozicete se da je previse igraca falilo za bilo sta ozbiljnije. 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 minutes ago, John Coltrane said:

DDG, Jang, Roho, Dzons, Smoling, Valensija, Matic, Pogba, Lingard, Lukaku, Rasford, Marsial - slozicete se da je previse igraca falilo za bilo sta ozbiljnije. 

 

Apsolutno, mislim da niko ne doživljava ozbiljno ova predsezonska pikanja lopte jer se tu malo šta može vidjeti.

 

U pitanju je nešto drugo. Ima još dvije sedmice do početka sezone, a United još nije riješio pitanja lijevog beka i tog napadačkog osvježenja uz koje će Alexis i Lukaku dati maksimum. Martial u ovakvom stanju služi tek kao bargaining chip.

Link to comment

Mogla bi sekta da swoop in i ukrade Zahu, pošto Spursi već odugovlače? Bilo bi pravo uživanje gledati ga u 1 Specijalnom timu... bar meni.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

DDG, Jang, Roho, Dzons, Smoling, Valensija, Matic, Pogba, Lingard, Lukaku, Rasford, Marsial - slozicete se da je previse igraca falilo za bilo sta ozbiljnije. 

 

Tako bi glasio pristojan način da se to kaže. A ovo...

Quote

“We started the game with almost half of the players who are not even going to belong to our squad on August 9. They will not be here."

 

"This is not our squad. Reinforcements, you mean players that I would like to buy, that’s another thing, but this is not my squad. This is not even half my squad, or 30% of it."

 

"Look, do you want Sanchez to be very happy with the players he has around him? We are here just to survive and to have some not very ugly results. Alexis is the only striker we have."

 

... je čist bezobrazluk. Guardiola svoje klince posle poraza hvali, hrabri, i zahvaljuje im se. Specijalni se izdrkava zato što ga apsolutno boli dupe za razvoj njihove karijere i budućnost kluba: posle mene potop.

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:
Quote

“We started the game with almost half of the players who are not even going to belong to our squad on August 9. They will not be here."

 

"This is not our squad. Reinforcements, you mean players that I would like to buy, that’s another thing, but this is not my squad. This is not even half my squad, or 30% of it."

 

"Look, do you want Sanchez to be very happy with the players he has around him? We are here just to survive and to have some not very ugly results. Alexis is the only striker we have."

... je čist bezobrazluk. Guardiola svoje klince posle poraza hvali, hrabri, i zahvaljuje im se. Specijalni se izdrkava zato što ga apsolutno boli dupe za razvoj njihove karijere i budućnost kluba: posle mene potop.

 

bas sam to citao sinoc al reko necu da solim...:fantom: 

Link to comment

@Majo @MiddleClass Ne bih ja LFC ubrajao u favorite samo na osnovu sprcanih 100+ miliona, još nijednu utakmicu nisu odigrali zajedno. (Salah i Mane se vratili baš kad se Keita povredio, a Firmino, Alisson, Henderson, i Lovren još letuju.)

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

@Majo @MiddleClass Ne bih ja LFC ubrajao u favorite samo na osnovu sprcanih 100+ miliona, još nijednu utakmicu nisu odigrali zajedno. (Salah i Mane se vratili baš kad se Keita povredio, a Firmino, Alisson, Henderson, i Lovren još letuju.)

Nije rec o lovi, vec o fizinomiji igre, samo jos Siti i eventualno Totenhem mogu da se pohvale istom. Celzi i Arsenal su priznajem, totalne nepoznanice.

Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

@Majo @MiddleClass Ne bih ja LFC ubrajao u favorite samo na osnovu sprcanih 100+ miliona, još nijednu utakmicu nisu odigrali zajedno. (Salah i Mane se vratili baš kad se Keita povredio, a Firmino, Alisson, Henderson, i Lovren još letuju.)

 

Ma sve to ok ja ti kazem kakve su kvote, a nisu slucajno takve. :)

Link to comment
9 minutes ago, cvrlle said:

odakle ovo?

nesto nisam bas ubedjen da ce pulisic menjati sredinu ovog leta

 

napisao @TSF na Tw, piše i o prodaji Čelsija za dve milijarde

 

 

Link to comment
3 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Tako bi glasio pristojan način da se to kaže. A ovo...

 

... je čist bezobrazluk. Guardiola svoje klince posle poraza hvali, hrabri, i zahvaljuje im se. Specijalni se izdrkava zato što ga apsolutno boli dupe za razvoj njihove karijere i budućnost kluba: posle mene potop.

Он је реално баш баш оболео. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...