Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

11 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ja ni ne znam koja mu je to pozicija trenutno.

 

koliko sam ja uspeo da skontam trebalo bi da je sve ove pripremne igrao nesto povucenije od tog amc-a. 

inace gruja besprekorno veceras :thumbsup: sakiri, iako u sredini, takodje! :thumbup:

 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, kipo said:

Kako se pokazao Fred?

 

Ne bih znao ni da je ušao sa klupe da ga nije aplauzom pozdavila dobro upućena američka publika. Niko nšta nije igrao u drugom poluvremenu od tih tvojih, samo jedan pokušaj solo kontre Aleksisa kad mu je LFC štoper dodao pravo u noge, ali bio je toliko spor da je isti čovek stigao i da ga izblokira.

 

Gruja, sa druge strane, dostojno odmenio Fabinja na poziciji DCM. Sve kratko, sve u rikverc, ka protivničkom golu se retko i okretao sve do 4-1 (posle je nešto utrčavao iz drugog plana ali ga nisu našli). Probao je jednom dugu loptu ali promašio i stadion i kontinent i sve, pa je dalje ipak bilo samo sigurica.

Link to comment

Pustio je ovo Mou, da pritisne upravu i kupe koga.

Par dobrih detalja bilo. Losa ona dodavanja zadnje linije 15min poslednjih, brzaju i grese.

Link to comment
11 minutes ago, cvrlle said:

koliko sam ja uspeo da skontam trebalo bi da je sve ove pripremne igrao nesto povucenije od tog amc-a.

Pa kao, ali isto to su i Lallana i Keita obično igrali - najistureniji od trojice centralniih veznjaka. Danas je ipak igrao levo, a tu u sredini Šakira.

 

Ali u pravu si, nema Woodburn stvarno neki kvalitetu tu, sumnjam da će moći da napravi ozbiljnu karijeru na bilo kojoj poziciji. Neka proba za sada na pozajmici u Swansea ili tako negde.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ne bih znao ni da je ušao sa klupe da ga nije aplauzom pozdavila dobro upućena američka publika. Niko nšta nije igrao u drugom poluvremenu od tih tvojih, samo jedan pokušaj solo kontre Aleksisa kad mu je LFC štoper dodao pravo u noge, ali bio je toliko spor da je isti čovek stigao i da ga izblokira.

Dakle, sve normalno u taboru najboljeg engleskog kluba.

 

Ko ne zeli gledati Shity ima na areni Macva-Napredak 

Link to comment
7 hours ago, porucnik vasic said:

Наравно да мора химна да се чује. 

Што судија не досуди сад 4 пенала за Секту да изгубимо ову. :unsure:

spavaš li mirno poručniće Vasiqi?

Link to comment

Ako United ne kupi nijedno veliko pojačanje za napad do početka sezone, to će biti potvrda da Mourinho i Woodward više nisu frendovi. Mourinho je već počeo bockati.

Link to comment

Bice pojacanja ali pitanje koliko velikih, i pitanje koliko dobrih. Bejl ili Vilian bi recimo bili pojacanja, dok eksperimenti sa nekim Perisicem ili klincem iz Saragose su gubljenje vremena za Murinjovu filozofiju. Tim prije ako se odreknu Marsijala. Isto i za stopera. Megvajer jeste imao solidnu sezonu i odlican mundijal, ali realno nije neki apgrejd na Dzonsa i Smolinga. Aldervield bi bio ok za sezonu, dvije, i kontam da ce na tom Murinjo insistirati. U svakom slucaju - mrka kapa.

Link to comment

Mourinho made the comment during a tetchy 10-minute post-match news conference following United's 4-1 International Champions Cup defeat by Liverpool at Ann Arbor, in which he also said:

  • If he was a fan, he would not have paid to watch these teams
  • The match against Liverpool "gave me nothing at all"
  • The referee thought he was officiating a baseball game
  • Antonio Valencia had "too much holiday" and returned from the World Cup in poor condition
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...