Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

9 minutes ago, Ruxin said:

Ja ugasim televizor čim padne prvi gol, najjače da ću da gledam tekme sa golovima kao neki paor :fantom:

 

što bi uopšte palio televizor, kad možeš da pogledaš hajlace na jutjubu za 15 god. kad dobije patinu

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemac smatra i da sudija iz Vrbasa, koji je delio pravdu i na Mundijalu u Rusiji, nije imao hrabrosti da pokaže crveni karton kapitenu 'Kraljevića', a Real je na kraju stigao do treće uzastopne titule prvaka Evrope (3:1). 

"Obično ako uradite nešto kao što je to Ramos, bivate kažnjeni. Neko će to videti kako treba i poslati vas van terena na četiri ili pet nedelja. Ali u ovom slučaju, nije bilo ništa. Sudija mora da ima hrabrosti da odluči utakmicu. U finalu to nije bio slučaj, a posle će da pišu o meni da sam loš gubitnik".

 

@Meazza @porucnik vasic

 

citirajte Bufona ovom luzeru. :fantom:

Link to comment

Нешто гледам шта прича и како изгледа... Је л' да да би му боље пристајало да се зове Марсел Фруст?

6. Zalaganje za postizanje pravednog i održivog rešenja za Kosovo i Metohiju, kroz dijalog sa kosovskim Albancima, a uz puno poštovanje Ustava Republike Srbije, Rezolucije SB UN 1244 i međunarodnog prava, a protiveći se bilo kom aktu koji bi za posledicu imao afirmaciju međunarodnog subjektiviteta, uključujući i članstvo u UN, tzv. "države Kosovo".

Link to comment
4 hours ago, kipo said:

Ovo mi i dalje nevjerovatnije nego da Bejl i Mbape dodju u paketu. Nakon frke sa Maticem, sad jos jednog da posalju da izgine za protivnika bilo bi strasno u ocima navijaca, + od Barse se moglo dobiti tek koje milionce manje 

chelsea zainsteresovan za martiala, pa mozda dodje do nekog deala.

Link to comment
3 hours ago, Hobbit slayer said:

 

Nadam se da ce Mitar da zaokruzi listu sa pojacanjima...

https://www.express.co.uk/sport/football/995360/Fulham-transfer-news-Alfie-Mawson-Swansea

 

mawson bi bio odlicno pojacanje. ume da igra i na zemlji pa bi se dobro uklopio u stil igre koji forsira jokan tamo.

 

neki meksicki mediji kazu da jokan trazi i hectora herreru iz portoa i da je ovaj zainteresovan da predje u fulham.

 

pored mawsona i mitra neophodan je i levi bek. matt targett im je bio dobar ovu polusezonu, valjda ce hughes da ga pusti ako ne prodaju bertranda.

Link to comment
chelsea zainsteresovan za martiala, pa mozda dodje do nekog deala.
Ima smisla ako Azar odlazi, ali mislim da u klubu nisu za ideju da se odreknu Marsijala. Kontam da ce aktivirati onu klauzulu +1 god, pa sacekati da vide sta ce Murinjo uraditi ove sezone.
Link to comment

valjda su se nesto popickali mourinho i martial i portugalcu se nije svidelo sto je ovaj otisao sa americke turneje.

 

kada bi dosao, martial bi najverovatnije igrao devetku.

Link to comment

Dobismo @borris_-a 5-1, tj. njihovo obdanište pojačano Buffonom i Rabiotom. Smith Rowe ovog puta asistent, Guendozi djeluje kao jako zanimljiv igrač, Nketiah se opet upisao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...