Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

За Бари или за Бога фудбала? Завидљивци. ;)

Него, завукао му Клопара докторски, кренуло је бодење пред пријатељску: One of my biggest goals in life is to make Jose smile. [emoji38]

6. Zalaganje za postizanje pravednog i održivog rešenja za Kosovo i Metohiju, kroz dijalog sa kosovskim Albancima, a uz puno poštovanje Ustava Republike Srbije, Rezolucije SB UN 1244 i međunarodnog prava, a protiveći se bilo kom aktu koji bi za posledicu imao afirmaciju međunarodnog subjektiviteta, uključujući i članstvo u UN, tzv. "države Kosovo".

Link to comment
2 minutes ago, Meazza said:

Daleko, daleko najgore je ovogodisnje. 

 

U ovom se bar nešto moglo vidjeti. U onom farbanju zidova četkicom za zube do penala ništa.

Link to comment
3 minutes ago, ArleKino said:

 

U ovom se bar nešto moglo vidjeti. U onom farbanju zidova četkicom za zube do penala ništa.

 

Nije tacno. Sevcenku su lopovi ponistili cist gol, a i kasnije je Milan imalo lepe sanse, a Conte je pogodio i precku za Juve.

 

Makar nije izgledalo kao jeftin cirkus. Stvar ukusa, pretpostavljam... Meni onako nesto niposto nije zabavno.

Edited by Meazza
Link to comment

Ok Meazza jasno je da si ti na tom višem nivou poznavanja fudbala pa sad nama neukima daješ i časove matematike ali meni stavrno ne može biti utakmica za pamćenje neka u kojoj nije bilo golova. Kakav je to fudbal bez golova? 

Link to comment
5 minutes ago, čekmeže said:

Ok Meazza jasno je da si ti na tom višem nivou poznavanja fudbala pa sad nama neukima daješ i časove matematike ali meni stavrno ne može biti utakmica za pamćenje neka u kojoj nije bilo golova. Kakav je to fudbal bez golova? 

 

Samo kazem da ima i gore, ne znaci da mislim da je utakmica za pamcenje. Definitivno ne. Ali bar nije izgledalo amaterski. Nekog to mozda zabavlja ili mu ne smeta, ali sto se mene tice neka hvala.

Link to comment
5 minutes ago, levi said:

Bejblov gol  = kvalitet, nezamisliv za 99% finala

 

Svaka cast Bejlu, ali cak ni takav momenat ne moze da izbrise klovnovski utisak meca. Antispektakl.

Link to comment

Ne samo poklon golovi, nego plus sto se povredio najbolji igrac u zivtnoj formi na onako kontroverzan nacin, pa i nacin na koji je Real uopste dosao do finala... Nazalost, niko ne pamti to finale po Bejlovom prvom golu, vec vise po onom drugom. Ne ponovilo se.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...