Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

4 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Dva dana prošla a B.Silva još uvek nije zvanično suspendovan tri tekme. Počinjem ozbiljno da sumnjam u poštenje Fudbalske Asocijacije. 

Ne znam čemu ovoliko trolovanje, ali evo, ako si stvarno ozbiljan, za ovakav pad se ne može dobiti suspenzija, jer je Silva defakto udaren po nozi. Da li je on inicirao taj kontakt, i koliki je intenzitet kontakta, o tome može da se debatuje, kao i o činjenici da verovatno pola sudija ovo ne bi sviralo. Ali u svakom slučaju, nije za suspenziju.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ne znam čemu ovoliko trolovanje, ali evo, ako si stvarno ozbiljan, za ovakav pad se ne može dobiti suspenzija, jer je Silva defakto udaren po nozi. Da li je on inicirao taj kontakt, i koliki je intenzitet kontakta, o tome može da se debatuje, kao i o činjenici da verovatno pola sudija ovo ne bi sviralo. Ali u svakom slučaju, nije za suspenziju.

 

pogledaj ti to malo bolje

Link to comment

Pogledao sam više puta, i to je jedan od onih soft penala koji su svirani i Liverpulu par puta, pa niko nije popio suspenziju. 10 sekundi pre tog penala, Aguero je udaren u kaznenom, što je čini mi se bio očigledniji penal od ovoga, tako da je sudija sigurno imao na umu i tu situaciju.

Link to comment

Јесу бре пенали, сви.

Арле, частиш сутра? Нисте популарне Певце добили двапут у сезони ко зна откад...

Link to comment

Valensija očekivano slobodan da ode u Junu, Pogba bi trebao biti novi kapiten. Računajući igre, zalaganje, uticaj i dominaciju na terenu u ovih 10+ utakmica, rekao bih opravdano, + način da mu se češkaju jaja i zadovolji ego.

Link to comment
7 hours ago, porucnik vasic said:

Јесу бре пенали, сви.

Арле, частиш сутра? Нисте популарне Певце добили двапут у сезони ко зна откад...

 

Nema od toga ništa, zabiće Kane 107.gol u derbiju, ovamo će Mkhitaryan i Auba promašiti nešto što će mene pred TV-om i Özila na klupi natjerati na fejspalmovanje i to će biti to.

 

Zadnji put smo uradili ligaški dabl nad njima one davne sezone kad je Gerrard poklonio titulu Cityju (1-0 Giroud na Emiratima, 1-0 Rosicky raketa u rašlje na samom početku utakmice na WHL; bonus track: 2-0 na Emiratima u FA kupu golovima Cazorle i Rosickog).

Link to comment

Rose žuti za start đonom na golmana u petercu, a nekima se za to pokaže crveni i van šesnaesterca :fantom: 

 

Emery tri izmene u 70 minuta a Poch jedva jednu, boli ga uvo.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...