Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Mi rutinski 5-1, Mkhitaryan ubio, pet različitih strijelaca, zabila sva četvorica uglednika iz navalnog reda (Özil, Mkhitaryan, Aubameyang i Lacazette). Morali smo primiti gol, čisto da Leno ne dobije CS bonus.

 

Trippier :lol: :lol: 

 

Arsenal bi sa eventualnom pobjedom na Wembleyu došao Tottenhamu na -1 prije play-offa za 4.mjesto sa Unitedom na Emiratima.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, radisa said:

Deulofeu... :isuse:

 

Gluma level sramota, ni pinuo ga niko nije, iskotrljao se kao na onom klipu kad Italijani vežbaju padanje...

 

 

stavljen na svoje mesto

 

 

Lepa uvertira pred gradski derbi, još da ga je i Salah dao...

 

Link to comment

Fora kad Palas pojačava pritisak a on izvodi Sančeza i Dalota (igrao neko krilo), odokativno pojačava odbranu sa trećim štoperom a zapravo Janga pridružuje Rašu, dok Tavamba ide lijevo u sredinu. Genijalno.

Link to comment
4 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Gde je Ruxo, jel živ. Baš me zanima njegov komentar onog penala od sinoć.

Pa složio bi se sto posto sa tobom da je salahovski :dry: 

 

To penala naravno videlo nije. Bernardo zadriblao u trojicu, očešao se kukom o međunožje™ Felipe Andersona i pao. Ne znam šta je trebalo da urade Prslinovci, da mu se izmaknu? Da suzbiju erekcije kako bi ovaj lakše prošao?

 

Link to comment
9 hours ago, kipo said:

Fora kad Palas pojačava pritisak a on izvodi Sančeza i Dalota (igrao neko krilo), odokativno pojačava odbranu sa trećim štoperom a zapravo Janga pridružuje Rašu, dok Tavamba ide lijevo u sredinu. Genijalno.

 

Ko je sad Tavamba, Lukaku? I cemu to? :dry:

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...