Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

31 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Stvarno, najneubedljiviji izgovor koji sam ikad čuo :D Lepo se vidi da je ispizdeo i krenuo kući u Italiju, ali se u poslednjem trenutku setio koliku bi mu kamaru para ostali dužni.

Ovo

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

52 minutes ago, Giggsy said:

 

Da je Keano na terenu, ne bi ni docekao SAF-a da ga stigne.

Nema lidera, kapiten nista, najbolji igrac je klasa ali deluje kao da ga mrzi da zivi

ALi fascinantno mi je ni da tokom pauze pre penala Sarri nije ni prisao malom, verovatno nije zeleo da siiri tenziju da bi dobili.

hteo je prici ali ga je rudiger zadrzao, zato ova prica sto sarri prica nakon utakmice nema smisla. 

Link to comment

Šta ono bijaše uradio Fergie sa Pogbom?

 

Ovo sa Kepom je samo kulminacija rusvaja kod Plavaca. Sarri radi ispravan damage control no odavde mu povratka nema. Sav ovaj power shift je na Stamford Bridgeu počeo 2015. kad je Hazard krenuo u rušenje Specijalnog, nastavio se sa Willianom i Conteom, a završiće sa Sarrijem i Kepom...ili neće. Ovaj Chelsea je užasno nezdrava sredina, a Kepa (i svaki drugi igrač) zna da klub naredna dva prelazna roka ne može nikog da dovede. Pride, kad si najskuplji golman svih vremena, pozicija ti je sigurna. Plaća mu je bogovska i zna da će to dobivati i u rezervama i na golu, boli ga kurac. Zna i da je Sarri na izlazu.

Link to comment

Ma ok ako vec ima razlog i ko mu cuva leđa i na stranu odnosi u klubu/ svlačionici, ali brate ovo je sramota neviđenih razmjera. Svi sa klupe traže da izađe, saigrači gtraže da izađe, navijači traže i buču da izađe a on glumi nekog lažnog ronalda superstara. Pa prebalavo jbg

Link to comment
5 minutes ago, kipo said:

Ma ok ako vec ima razlog i ko mu cuva leđa i na stranu odnosi u klubu/ svlačionici, ali brate ovo je sramota neviđenih razmjera. Svi sa klupe traže da izađe, saigrači gtraže da izađe, navijači traže i buču da izađe a on glumi nekog lažnog ronalda superstara. Pa prebalavo jbg

Procureće pre ili kasnije, ali ja sam ubeđen da je dogovor bio da Caballero brani penale, jer ko bi čuvao poslenju izmenu za 119 minut, osim ako ne želi golmana da menja za penale?

 

A mali je umislio da će on da bude heroj...

 

Sari je ovim spuštanjem lopte pobio ovo pitanje, ali, pre ili kasnije će se čuti o celom događaju...

Link to comment

Ma Sari javno spusta loptu, kapiram da je iza vrata bilo svega, ne ocekujem da ovaj brani ponovo dokle god je Italijan tu. Ako bude branio kapiram da je Sari digao ruke od svega i da ceka odmor i otpremninu.

Link to comment

aman, da je Sari hteo izmenu, mali bi mogao da dobije samo žuti karton zbog odugovlačenja sa izlaskom, ne bi mogao da odbije podignutu izmenu, šta vam je

 

matori se čudno ponašao, ali je mogao bez problema da ga zameni da je toliko hteo

 

 

Edited by levi
Link to comment

Evo sad uđoh u kuću i samo da prokomentarišem današnji derbi: sranje. Liverpul je u prvom poluvremenu jedno vreme davio MU kao zmija žabu, ali kad tad nije dao gol, bilo je jasno da će u drugom poluvremenu to biti mnogo teže, jer će MU moći da se pregrupiše, što su i uradili, a čak su i krenuli u napad. Vidi se da se nervoza malo uvukla u ekipu, pogotovo što je bilo previše nepotrebnih dugih lopti i preskakanja sredine, kao da se svima žurilo. Ovaj remi je najpravedniji rezultat i MU je odigrao junački, pogotovo što su bili ozbiljno desetkovani. Mada ništa manje i ne treba da se očekuje u derbijima, koliko god neka ekipa bila oslabljena. Milner mi je bio najgori na terenu. Šo je odigrao sjajno, Salah se nije video pored njega, doduše cena toga je bila da je centar prešao prvi put fazon 10 minuta pred kraj, ali očigledno je da je akcenat tu bio na odbrani pre svega. Baš se videla razlika kada je Firmino izašao, nadam se da će biti okej za sredu. 

 

Sada je samo pitanje da li će Klop uspeti malo da otera tu nervozu, jedna lepa pobeda nad Votfordom bi dosta toga rešila, čini mi se.  

 

 

Link to comment
35 minutes ago, goofs said:

Ma Sari javno spusta loptu, kapiram da je iza vrata bilo svega, ne ocekujem da ovaj brani ponovo dokle god je Italijan tu. Ako bude branio kapiram da je Sari digao ruke od svega i da ceka odmor i otpremninu.

ma branice evo vec u sredu protiv tottenhama.

Link to comment
39 minutes ago, levi said:

aman, da je Sari hteo izmenu, mali bi mogao da dobije samo žuti karton zbog odugovlačenja sa izlaskom, ne bi mogao da odbije podignutu izmenu, šta vam je

 

matori se čudno ponašao, ali je mogao bez problema da ga zameni da je toliko hteo

 

 

Under the Laws, the referee has no specific power to force a player to be substituted, even if the team manager or captain has ordered their player to be substituted. If a player refuses to be substituted play may simply resume with that player on the field. However, in some situations players may still be liable to punishment with a caution (yellow card) for time wasting or unsporting behaviour.

Link to comment
7 hours ago, radisa said:

Procureće pre ili kasnije, ali ja sam ubeđen da je dogovor bio da Caballero brani penale, jer ko bi čuvao poslenju izmenu za 119 minut, osim ako ne želi golmana da menja za penale?

 

A mali je umislio da će on da bude heroj...

 

Sari je ovim spuštanjem lopte pobio ovo pitanje, ali, pre ili kasnije će se čuti o celom događaju...

Sigurno. Naposletku, sta god da je razlog, ne vidim kako će navijači dozvoliti da izađe na teren ponovo. Mali je dijabola.

Link to comment

Sad kad malo razmislim, nisam ubeđen da je Sari hteo da ubaci Kabaljera po svaku cenu. Msm, čovek se uopšte nije ni zagrevao, a bio je neki 119. minut. Iako je goša, valjda bi ga poslao na istezanje neko, da je planirao izmenu. 

Link to comment

da je planirao drugog golmana za penale, onda bi tu raspravu imali pre utakmice, pa bi mali prihvatio, ili ne bi ni branio, ili bi Sari odustao..  ovo je bilo verovatno samo zato što se mali povredio, pa Matori nije hteo da mu brani povređen golman, kad već ima specijalistu za penale na klupi, i izmenu viška. i eto sranja 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...