Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 minutes ago, radisa said:

Mitroviću, ali ga je Rafa ipak zamenio, ako se dobro sećam...

 

Inače, verovatno se to dešava u seoskim ligama, ali na ovom nivou, nešto se baš ne sećam da je bilo ovakvih gluposti...

 

Mitra je bese fizioterapeut hteo da izvede jer je sumnjao na potres mozga..a Mitar kao Mitar

 

Inace, ovakva scena je u filmu i seriji "Vise od igre"..kad Kostolomac nece da izadje :) 

Link to comment
Da je 4. sudija podigao tablu sa brojevima, da li bi Kepa morao da izađe ?

To je cudno da se ostavlja igracu da odlucuje hoce li izaci ili ne. Ako trener hoce da te menja lepo tabla gore pa ako treba policija da vadi sa terena neka vadi. Ovako razmazene seronje prave scene pred milionskim auditorijumom.
Link to comment

Deluje da Sari spusta loptu, ide izjava na SKY. On kaze da je doslo do nesporazuma i da je on razumeo da je Kepa bio povredjen, a u stvari nije. Satro je Sari dobio info tek kad je lekar stigao do klupe a ne preko radio veze.

Link to comment

Kaze da je srecan i zadovoljan igrom i napretkom u zadnja 3 meca, pogotovu sto smatra da je Siti najbolja ekipa u Evropi.

 

Sad mi ga je jos vise zao, mora da mu je stigao sms od Romana.

Link to comment

pa ok spušta loptu, utakmica je stresan događaj, urade se nepromišljene stvari, ne može sve da se kontroliše

 

neće zbog toga da rastura ekipu, da ostane bez 1. golmana itd

 

 

Edited by levi
Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Sad mi ga je jos vise zao, mora da mu je stigao sms od Romana.

ovo me podseti na pricu kada je jos ancelotti bio trener i kada je uvek nakon kiksa dobijao sms od romana koji je glasio samo '?' a carlo mu uvek uzvratio sa '!'.

Link to comment
5 minutes ago, levi said:

pa ok spušta loptu, utakmica je stresan događaj, urade se nepromišljene stvari, ne može sve da se kontroliše

 

neće zbog toga da rastura ekipu, da ostane bez 1. golmana itd

 

 

 

Deluje da je taj brod odavno otplovio, ali ne njegovom krivicom.

Link to comment

“Once your number goes up you have to come off and show a bit of respect,” said the former Chelsea captain Terry, speaking on Sky Sports. “Deal with that after. "

Link to comment
1 hour ago, renne said:

Razmišljam šta bi ser Alex uradio na ovako nešto

 

Da je Keano na terenu, ne bi ni docekao SAF-a da ga stigne.

Nema lidera, kapiten nista, najbolji igrac je klasa ali deluje kao da ga mrzi da zivi

ALi fascinantno mi je ni da tokom pauze pre penala Sarri nije ni prisao malom, verovatno nije zeleo da siiri tenziju da bi dobili.

Link to comment
49 minutes ago, renne said:

da, da. i zato je otišao u tunel

 

Stvarno, najneubedljiviji izgovor koji sam ikad čuo :D Lepo se vidi da je ispizdeo i krenuo kući u Italiju, ali se u poslednjem trenutku setio koliku bi mu kamaru para ostali dužni.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...