Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, 189- said:

kepa mi ne bi zaigrao do priprema u maleziji, govance malo. mora svako finale da bude neka drama s nama. 

 

nema sarri dovoljno problema moraju ga jos ovako i zajebavati na utakmici.

 

Probleme i ima, izmedju ostalog, zato sto ga vecina igraca "zajebava". Kepa se pridruzio onima koji to rade javno.

 

5 minutes ago, radisa said:

to je totalno nebitno, da li bi bolje branio... Ovaj potez unosi sranje ka ko god okreneš...

 

Ja verujem da je postojao neki dogovor, da ako dođe do penala, brani Caballero, jer je Sari čuvao poslednju izmenu za to...

 

Retko kad mi je nekog trenera žao, ali ovde mi je stvarno žeo Sarija... Videlo se da ga buše, kad mogu da igraju sa Citijem egal, i da budu bolji, a ovamo ne mogu da dobiju nikog...

 

To je upravo ono sto sam mesecima trubio za Murinja i UTD - kad im se igra mogu da ubiju bilo koga (videti pod zima prolece 2018.).


Sramota je sta rade Sariju, stvarno mi nije jasno cime je to on zasluzio. Iako je ovaj mali danas bio attention whore situacija oko Azara je glavni problem.

 

 

Link to comment
Just now, renne said:

Razmišljam šta bi ser Alex uradio na ovako nešto

 

Na terenu je poprilicno nemocan..ako nece da izadje, nece da izadje i Bog. 

 

ali posle tekme..momentalno pozajmica prvom klubu iz istocne Evrope koji zeli da ga uzme. 

Link to comment
1 minute ago, 189- said:

terry bi ga uhvatio za usi i izvukao bi ga. ma ne bi mu ni palo na pamet da ne izadje da imamo takvog lidera/kapitena u ekipi. ovo sada su svi do jednog picke.

 

To sam bas cekao da vidim ko ce odreagovati i jedino je D.Luiz prisao da ga valjda ubedi, ali videsmo slaba vajda. Slazem se da je trebalo neko od saigraca da ga isutira u guzicu van igre.

Link to comment
5 minutes ago, renne said:

Razmišljam šta bi ser Alex uradio na ovako nešto

Ne možeš porediti ulogu u klubu Fergusona i Sarija...

 

Ferguson bi rezvijao pola ove ekipe po cenu da ne igra ni kup UEFA... Jer bi mu se moglo...

Link to comment

Ali stvarno je trebao neko za usi da ga izvede napolje. Dobro je sto su izgubili penale, da su dobili ispalo bi da je bio u pravu. Ovako ako klub ima dostojanstvo sut karta.

Link to comment
Just now, samo_opusteno said:

Ali stvarno je trebao neko za usi da ga izvede napolje. Dobro je sto su izgubili penale, da su dobili ispalo bi da je bio u pravu. Ovako ako klub ima dostojanstvo sut karta.

Ne šut karta... B tim... Do kraja ugovora...

 

Naravno, to se neće desiti, jer ti igrači vrede previše da bi se tako postupalo sa njima... Ali kada bi par klubova to uradilo umišljenim zvezdama, i zvezde bi razmišljale drugačije...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...