Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 hours ago, Weenie Pooh said:

Zemljotresi, jbt :isuse: 

 

Jbt...kad bi samo znao šta sam ja pomislio u prvi mah kad sam video "San Jose" :lolol:

Link to comment

Mou posle tekme rekao, doduse, tek posle tekme, da smo sjebani na toj poziciji RB-a  i potvrdio da je i prosle godine Valencia imao frku sa toom povredom

Mrs po pojacanje

Edited by Giggsy
Link to comment
Özil objavio saopštenje[emoji769] o povlačenju iz repke dokle god ga tretiraju kao Nijemca samo dok se pobjeđuje, predsjedniku DFB-a je baš jebo mater. Neka, tako treba.
Не знам баш да ли је тако једноставно. Колико сам пратио, што није много па можда и грешим, Озил се састао са Ердоганом. Ердоган је аутократа првог реда и њему је забрањено бико да води кампању на територији Немачке. То би значило да је Озил кажњен јер је подржао Ердогана, а не из неког расизма. Сећаш се да је Ердогану забрањено да води кампању на територији Немачке? Шта је састанак са репрезентативцем Немачке него кампања?

Мени се чини да је све то на одређени начин Путиново масло. Не бих да звучим као Луда баба Клинтон, али Путин јесте спасао Ердогана од америчког пуча и одговара му да се затежу ствари у ЕУ и САД. А ово јесте затезање и то потенцијално баш гадно. Колики знам, нигде у Европи ниједна бројна муслиманска мањина није била тако добро асимилована (у добром смислу те речи) као Турци у Немачкој.

Према томе, ово није расистички већ идеолошки проблем, а Озилово пребацивање лопте на ту страну може да се испостави далеко штетније од једнако наивног Каперниковог клечања у САД.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Mercuzzio said:

 

Čini se da će Vulvsi da budu baš zabavni ove sezone

 

Čudna li čuda, opet Portugalac. Pitam se samo ko li je Moutinhov agent...:rolleyes:

 

Već im želim da se vrate u Championship iako, nažalost, od toga vjerovatno nema ništa.

Link to comment
Не знам баш да ли је тако једноставно. Колико сам пратио, што није много па можда и грешим, Озил се састао са Ердоганом. Ердоган је аутократа првог реда и њему је забрањено бико да води кампању на територији Немачке. То би значило да је Озил кажњен јер је подржао Ердогана, а не из неког расизма. Сећаш се да је Ердогану забрањено да води кампању на територији Немачке? Шта је састанак са репрезентативцем Немачке него кампања?

Мени се чини да је све то на одређени начин Путиново масло. Не бих да звучим као Луда баба Клинтон, али Путин јесте спасао Ердогана од америчког пуча и одговара му да се затежу ствари у ЕУ и САД. А ово јесте затезање и то потенцијално баш гадно. Колики знам, нигде у Европи ниједна бројна муслиманска мањина није била тако добро асимилована (у добром смислу те речи) као Турци у Немачкој.

Према томе, ово није расистички већ идеолошки проблем, а Озилово пребацивање лопте на ту страну може да се испостави далеко штетније од једнако наивног Каперниковог клечања у САД.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Немачка и интеграција су два поприлично различита појма. За све не само Турке. И не зависи од нивоа образовања. Но ко је Турчину крив, могао је Шахину да прави дрштво у репрезентацији.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...