Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

48 minutes ago, Weenie Pooh said:

Jedan nula za naše™ na poluvremenu, katastrašna utakmica. Ne igra se ni jednima ni drugima, 45 minuta praktično bez šanse,

 

Prebaci na ove nase, imaces razloga da uzivas u fudbalu.

Hteo sam u nekom trenutku da udarim glavom u monitor. Doduse, bila jedna precka posle kornera

Link to comment

inace, devojka golovinovog brata ili tako nesto, mozda obrnuto, je zapratio chelsea na instagramu ili na necemu slicnom, sto znaci da je to gotov posao. :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

Koje sranje cak i za pre season. Plus se Valensija povredio.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Čekaj dok pročitaš transfer vesti...

Link to comment

Na kraju 3-1 za Dortmund :blink: 

 

LFC držali loptu celo drugo poluvreme, čak i poneku šansu stvorili, OK se igralo... ali onda mekan penal ni iz čega, Pulišić 1-1... pa Pulišić pred kraj iz kontre 2-1 (Kariusa mrzelo da se baci)... pa opet Pulišić iz kontre ali pravo u Kariusa, ovaj je ispušta na nogu Larsenu za 3-1. 

Link to comment

Dobro, meni je realno bilo dosta penala ovog leta. Ali glupo je se ovako završi, prvo poluvreme katastrofa od igre i vođstvo 1-0... drugo poluvreme mnogo bolja igra ali tri-nula za BvB :isuse: 

Link to comment

u prvih 5 minuta drugog poluvremena je bilo vise sadrzaja nego li u celom prvom. 

nije mi samo jasno ako je klopp vec opredelio jedno poluvreme da uigrava odbranu zasto to nije bilo protiv ove malo ozbiljnije postavke bvb-a.  

ovi sirotani iz drugog ni puskama nisu mogli da zaustave kontranapade. 

da molimo mignolet-a da ostane i bude taj carabao golman. od ovog lepotana vise nema leba. sve se dublje zakopava.

 

@Ruxin pisi tamo 7 mesto plafon:fantom:

Edited by cvrlle
Link to comment
7 minutes ago, cvrlle said:

ovi sirotani iz drugog ni puskama nisu mogli da zaustave kontranapade. 

 

Gde je kod drugog Pulišićevog gola bio sirotan koji igra drugog štopera, ni ime mu ne znam... Filips? Višnjić? Na snimku se lepo vidi kako Dortmund kreće u napad od svog šesnaesterca, probija pritisak, i odjednom trče na potpuno samog Klavana! Sa bokova pristižu da mu pomognu Gomez i Moreno, ali onog deteta bukalno nigde u kadru nema. Jel' otišao da piša, u čemu je stvar?

 

7 minutes ago, cvrlle said:

da molimo mignolet-a da ostane i bude taj carabao golman. od ovog lepotana vise nema leba. sve se dublje zakopava.

 

Ostao bi Belgijanac, ali nema ko da nam uzme Nemca :sad: 

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ostao bi Belgijanac, ali nema ko da nam uzme Nemca :sad: 

 

ona klinika iz bostona. mogao bi da radi k'o gvinejsko prase:fantom:

Link to comment
3 minutes ago, porucnik vasic said:

Добро, мора младунац да се представи домаћој публици. 

rece klopp juce da ga ceka rasirenih ruku. jednog dana,,,

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...