Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

44 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ako vama ne zvuči glupo da se nečemu raduješ kad tvoj tim izgubi a protivnički odigra nerešeno, onda dobro™.

Opet, ja uopšte nisam bio pod utiskom da je Walker to radio. Čovek se bezazleno zajebavao na račun kolege iz reprezentacije.

 

Wrong. Radovao se jer je suparnički tim odigrao neriješeno u situaciji kad su mogli pobjedom otići na +7. Nije zajebavao Maguirea nego je ta slika postala meme, zajebavao je preko Maguirea Liverpulđane. Mislim, zašto bi zajebavao Maguirea šest mjeseci nakon što je slika nastala, i to slučajno baš kad zabije gol za remi na Anfieldu? Jest da je ex-Spur, ali nije toliko usporen.

Link to comment
10 minutes ago, John Coltrane said:

Nema sta da se pokusava, Klopove izjave same rade posao.

 

Moraš da naučiš da razdvajaš wishful thinking od realnosti, ako ovako nastaviš, potonućeš niže od Murinja :(

 

Link to comment

@ArleKino Pa Maguire retko daje golove, a još ređe bitne. Walker je iskoristio priliku da se našali u trenutku kad je ovaj uradio nešto bitno za title race, sasvim nezavisno od toga što igra za City. Da je recimo igrač West Hama, verujem da bi mu isto palo na pamet.

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

Moraš da naučiš da razdvajaš wishful thinking od realnosti, ako ovako nastaviš, potonućeš niže od Murinja :(

 

 

Ti ces da mi pricas, daj makni se molim te. 

 

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

@ArleKino Pa Maguire retko daje golove, a još ređe bitne. Walker je iskoristio priliku da se našali u trenutku kad je ovaj uradio nešto bitno za title race, sasvim nezavisno od toga što igra za City. Da je recimo igrač West Hama, verujem da bi mu isto palo na pamet.

 

Ti si sebe stvarno ubedio u to?

Link to comment

Zašto bih, pobogu, sebe ubeđivao u bilo šta? Meni je Walkerov meme apsolutno nebitan, objašnjavam kako sam ga doživeo.

 

Ti ako hoćeš, možeš da umišljaš neku maestralnu provokaciju KW, pa onda Klopovu burnu reakciju, pa da upreš prstom i nepametno usklikneš "haha, sad je Murinjo kod vas!"

 

Istina, i ja sam Flopa ove sezone zvao Murinjom ali zbog tragičnog antifudbala koji je počeo da forsira. Što se PR strane stvari tiče, ne bih mu ništa naročito zamerao. 

Link to comment
19 hours ago, kipo said:

Na hajlajtsima djeluje da je Kante pokidao danas

on hazard i higuain bili odlicni. i sudije pomogle. ipak, to je huddersfield. sledeci je city....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...