Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Dobro je što onaj penal koji je sviran za Vulvze nije sviran za, recimo, Salaha, jer bi zbog masovne histerije među pppučanstvom, sigurno bilo žrtava :fantom:

 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images


"Kada sam igrao za Junajted opuštao sam se igrajući Football Manager. To je fantastična igrica i dosta sam naučio o fudbalu, igračima i posebno mladim talentima. To oslikava nekako stvarni život i često pogode ko će napraviti veliku karijeru. Promenila mi je život kao treneru i pogled na sve", rekao je Solskjer.

"Divim se istraživanjima koje oni prave kako bi poboljšali ovu igricu. Sećam se da sam razmišljao tada da ću kada budem trener davati šansu mladim igračima i gledati ih kako se razvijaju. Možete trošiti novac i kupovati razne igrače, ali nikada nisam uživao u tome. Volim da to budu igrači koji će baš kod mene dobiti šansu. Mnogi moji igrači u Junajtedu igraju tu igricu i siguran sam dam im pomaže da bolje shvate fudbal". 

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

Dobro je što onaj penal koji je sviran za Vulvze nije sviran za, recimo, Salaha, jer bi zbog masovne histerije među pppučanstvom, sigurno bilo žrtava :fantom:

 

 

Protiv Evertona, vašeg ljutog gradskog rivala. :fantom:

Link to comment
29 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:


"Kada sam igrao za Junajted opuštao sam se igrajući Football Manager. To je fantastična igrica i dosta sam naučio o fudbalu, igračima i posebno mladim talentima. To oslikava nekako stvarni život i često pogode ko će napraviti veliku karijeru. Promenila mi je život kao treneru i pogled na sve", rekao je Solskjer.

"Divim se istraživanjima koje oni prave kako bi poboljšali ovu igricu. Sećam se da sam razmišljao tada da ću kada budem trener davati šansu mladim igračima i gledati ih kako se razvijaju. Možete trošiti novac i kupovati razne igrače, ali nikada nisam uživao u tome. Volim da to budu igrači koji će baš kod mene dobiti šansu. Mnogi moji igrači u Junajtedu igraju tu igricu i siguran sam dam im pomaže da bolje shvate fudbal". 

Uzeto odavde pre par godina.

 

 

Everton je, takodje, koristio FM kao potporu za skaute.

 

 

Nego, videh na bbc kako se Pep pravi lud, a Klop pizdi zbog tvita Kajl Vokera. Sta je tu cudno sto se radujes sto je protivnik izgubio bodove pogotovu ako je taj protivnik nekoliko bodova ispred tebe?!

Uz onu listu Klopovih izgovora sneg, suvo, vetar, stvarno deluje kao da se polako nervoza uvlaci i u njega, tj. taj pritisak da li ce napokon doneti titulu. 

 

 

Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:

Uzeto odavde pre par godina.

Nego, videh na bbc kako se Pep pravi lud, a Klop pizdi zbog tvita Kajl Vokera. Sta je tu cudno sto se radujes sto je protivnik izgubio bodove pogotovu ako je taj protivnik nekoliko bodova ispred tebe?!

Uz onu listu Klopovih izgovora sneg, suvo, vetar, stvarno deluje kao da se polako nervoza uvlaci i u njega, tj. taj pritisak da li ce napokon doneti titulu. 

Ala spinuješ :D "Pizdi" tako što je, kad su ga pitali da prokomentariše, rekao kako ne razume to da profesionalac javno likuje zbog tuđih ispuštenih bodova. Za navijače mu je OK ali za fudbalere/trenere, kao, ne razume.

 

Sasvim korektan stav IMHO. Pritom je Walkerov tvit najmanje imao veze sa LFC-City trkom, čovek se samo zajebavao u kontekstu Maguireovog zavođenja navijačica iz prvog reda.

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

ne razume to da profesionalac javno likuje zbog tuđih ispuštenih bodova. Za navijače mu je OK ali za fudbalere/trenere, kao, ne razume.

Sasvim korektan stav IMHO.

 

Kurac korektan. Čuj, ne treba da se igrač raduje jer mu je glavni rival ispustio bodove. :isuse: :lolol: 

Link to comment
18 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ala spinuješ :D "Pizdi" tako što je, kad su ga pitali da prokomentariše, rekao kako ne razume to da profesionalac javno likuje zbog tuđih ispuštenih bodova. Za navijače mu je OK ali za fudbalere/trenere, kao, ne razume.

 

Sasvim korektan stav IMHO. Pritom je Walkerov tvit najmanje imao veze sa LFC-City trkom, čovek se samo zajebavao u kontekstu Maguireovog zavođenja navijačica iz prvog reda.

 

Pa ako tvit nije imao veze sto ga onda pitaju/dovode u vezu sa LFC-City trkom :sad:

 

Jbt postoji poseban tw nalog na temu Klopovog kukanja, a Murinju ste se onomad smejali za svaku sitnicu :dry:

 

Jedenje govana big time, licemerje na kvadrat. Pa sta treba da igraci i treneri navijaju za pobedu direktnog konkurenta za titulu?

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ako vama ne zvuči glupo da se nečemu raduješ kad tvoj tim izgubi a protivnički odigra nerešeno, onda dobro™.

 

Opet, ja uopšte nisam bio pod utiskom da je Walker to radio. Čovek se bezazleno zajebavao na račun kolege iz reprezentacije.

 

A zašto pitaju - zato što mediji žive od izmišljanja kontroverzi i mind games budalaština.

Link to comment
9 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ako vama ne zvuči glupo da se nečemu raduješ kad tvoj tim izgubi a protivnički odigra nerešeno, onda dobro™.

 

Opet, ja uopšte nisam bio pod utiskom da je Walker to radio. Čovek se bezazleno zajebavao na račun kolege iz reprezentacije.

 

A zašto pitaju - zato što mediji žive od izmišljanja kontroverzi i mind games budalaština.

 

A ono kad je cuo da je Bajern izgubio? Cuveni kez koji se razvlacio po netu. Dakle tad je bio trener Livea ali mu je bilo drago sto je BVB rival izgubio. Nesto tipa Shaciri u dresu Svajcarske.

Link to comment

Pa dok živi i radi u Engleskoj, on je u Bundes kontekstu samo navijač. 

 

Daj neki primer da je seirio zbog poraza Bajerna kao trener Dortmunda. Ili zbog poraza bilo kog premijerligaša kao trener Liverpula.

 

Link to comment

Koga zabole za Bundes kontekst kada je PL u pitanju, cak nije izjava ni pre/posle Lige Sampiona pa da se mogu negde ukrstiti. Dakle sam ju je potegao, kao da ikog u Engleskoj zanima bilo sta sem PL.

 

Pa eto ti primer, sad je seirio zato sto se ljudi raduju njegovom iksu. Prilicno se spusta na Murinjov nivo...ponekad.

 

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

U jednom postu bude "a ono kad je Bajern izgubio", u sledećem "koga zabole za Bundes". 

 

Baš si se ustremio na te vetrenjače.

 

Ne izvrci. Klop je pomenuo Bajernov poraz nicim izazvan i to je taman bitno novinaru koji ga intervjuise kao i proizvodnja slamanih sesira i izvoz na inostrano trziste. Ali Klopu je to ocigledno bilo bitno da pomene, da se iskezi i onda zakljuci da to ipak nije bitno. Pa ako nije bitno sto to pominjes?!?!

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...