Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja kod Čelzija uvek vidim kada ne ide, suptilno bušenje trenera, izraženo jakim bolom u preponama glavnih igrača, i tako prođe, godina za godinom. Mada ruku na srce za Sarri ball, ovo i nije adekvatan sastav, uz već napredovanje ostalih ekipa iz velike šestice, dok Čelzi uglavnom žestoko maši sa transferima poslednjih sezona, odlazak Azara će tek produbiti probleme, ako se ne dovode adekvatna zamena, što je naročito teško kada si van LŠ, a ne sipaš bez limita.

Link to comment

Upravo se ta Sarijeva tvrdoglavost, ne treba mi plan B, ogleda u derbi mecevima Serie A u kojima bi Napoli 45min izgledao jako dobro pa 45min raspadanja. Krajnji ishod na semaforu bi zavisio od toga koja je polovina bila dominantnija. Neosvajanje trofeja ide u prilog njegovoj zelji da se menja/prilagodjava (ali i guranjem one severne mafije od strane sudija).

Ali ja sam se radovao kad je stigao u PL jer mislim da je njegova karijera tj. zivotna prica za neki film, a fudbal koji njegovi timovi igraju pravo uzivanje.

 

Ono sto se desilo Murinju, tj. ono sto je eskaliralo ove sezone sa zvezdama na terenu je stiglo Sarija u prvom mandatu i uprava bi pod hitno morala da se odredi u korist menadzera a ne odlazeceg igraca pa makar to bio i 1 od najboljih igraca na svetu.

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

Ono sto se desilo Murinju, tj. ono sto je eskaliralo ove sezone sa zvezdama na terenu je stiglo Sarija u prvom mandatu i uprava bi pod hitno morala da se odredi u korist menadzera a ne odlazeceg igraca pa makar to bio i 1 od najboljih igraca na svetu.

 

 

+

 

 

Šteta samo što se to nikad ne dogadja...

Link to comment

Celzi je bio zreo za remont jos letos, ali bukvalno nista nisu napravili, zamenili su golmana silom prilika i doveli lika na poziciji na kojoj je, pored zivog Kantea, najmanje skripalo. Napadaca ni u najavi do januara. A i sta ocekivati od igraca kada se Vilijanu pustaju onakve pizdarije prema Konteu, ako su mogli zajebavati jednog zabara mogu i drugog.

 

Rekao bih da se vidi da je Roman digao ruke od kluba i ceka da ga proda.

Link to comment

Jedan od osnovnih problema u Čelsiju je Žoržinjo. Prvo, što Kante kao najjači DM sveta ne igra na svojoj poziciji zbog njega. Drugo, ako ćeš već dovesti takvog igrača, i učiniti ga praktički nezamenljivim, on mora pružiti dosta više od ovog ne igram odbranu, ne asistiram, ne dajem golove. Jer onda kreću priče u svlačionici, zašto je ovaj lik nezamenljiv, i dolazi do tektonskih poremećaja.

Link to comment

nije roman digao ruke od kluba...jos. da jeste vec bi klub bio prodat, bilo je vec ponuda letos. nije iskljuceno da ce biti i to bi bilo najbolje iako on kao vlasnik bio je i vise nego odlican.

Link to comment

Ma Sariju nedostaje dobar spic, valjda ce mu Iguain biti dovoljan, i pre svega 1 kreativan u sredini posto Kovacic to ocigledno nije (bar nije pokazao do sad), a Barkli je mozda previse ofanzivan za ovu postavku.

 

Naravno sve uz prepostavku da je Chelski stao pre 5,6 kola kada je i Azar stao. Pa pre manje od 2 meseca su odrzali lekciju celavom prepotenku.

Link to comment

Roman je najbolji vlasnik ikad igdje, rezultati govore za sebe. Pet titula u 16 godina, Liga prvaka, EL, domaći kupovi...

 

Kad je u pitanju Hazard, on još nije osvojio Ligu prvaka. Dvaput je vodio Chelsea do krune Premiershipa, osvojio Evropsku ligu, domaće kupove...i jedino mu još fali pristojna CL kampanja™ sa Plavcima. Jedno polufinale u 7 sezona je premalo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...