Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Pitaju Slabheada da li je zaslužio crveni za start nad Maneom kao poslednji čovek odbrane, on kaže: "I stood on the back of his heel, to be fair, but I didn’t mean to bring him down. I thought it was the right decision."

 

Još jedan diplomac Ruksinove škole u kojoj se uči da su sudije telepate. Crveni karton dakle sleduje samo kad se ustanovi da si definitivno hteo da skršiš protivnika, igraš rukom, ili šta već.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, 189- said:

kakva kuknjava na sudije na prethodnih osam strana. jedna utakmica neutralise prethodnih pedeset-šezdeset. tako to ide kada su navijaci liverpoola.

 

+1

 

Link to comment
24 minutes ago, copkillah said:

Zbog KKP sam gledao samo deo drugog poluvremena i utisak mi je da je teren bio nikad gori. Nisam video tu situaciju za crveni karton, pretpostavljam da se engleskom reprezentativcu progledalo kroz prste. Plus minimum jedan nesviran penal u drugom (za prvo ne znam), taman da se ućutkaju oni koji pričaju o sudijskom forsiranju :fantom:

 

 

:lol:

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

@Weenie Pooh Da te pitam za nas koji smo daaaaaaaaavno uživali u tituli: kakav je osjećaj biti prvak Engleske, pa još u sezoni u kojoj si izgubio od Yveyde?

 

Ne znam šta da ti kažem, brate po veri. Osećaj mislim da se zove Selbsttierquälerei.

 

Ulema Protić nas lepo uči: ako postoji moda za jesen i  zimu, mora postojati moda za užas i očaj.

 

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ne znam šta da ti kažem, brate po veri. Osećaj mislim da se zove Selbsttierquälerei.

 

Ulema Protić nas lepo uči: ako postoji moda za jesen i  zimu, mora postojati moda za užas i očaj.

 

Neka ti lomi duh.

Link to comment
33 minutes ago, number_9 said:

Ako ćemo pošteno, ti najčešće kukaš na sudije

 

Molim lijepo, TU titulu redovno osvajam i još redovnije branim. :angry:

 

48 minutes ago, Pantelija jr said:

Arle, tebra... morate vi da izgurate ovu razliku na preko +5, kad nesrećni kloposav ne može ni uz pomoć sudija...

 

Ma kakvi, sad se ćelavi prevarant mora čupati da nakon tri sezone ima isti broj titula kao i Mancini ili Pellegrini, a i onaj nesretni one-trick pony iz Alžira mora nekom zabiti gol da se opere za promašeni penal na Anfieldu. Nabiće nas tri-četiri razlike.

Link to comment
9 hours ago, 189- said:

kakva kuknjava na sudije na prethodnih osam strana. jedna utakmica neutralise prethodnih pet-sest. tako to ide kada su navijaci liverpoola.

 

Pa znaš kako je. Jedna malo jača zima je dovoljna da global warming deniers budu glasniji nego ikad.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...