Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Kec u Nisu ljudi kec uNisu ki sung-yueng, dubravka i kenedy(reaktivirana posudba). dakle nista spektakularno. 

bas sam negde danas procitao da je ashley picka sto nece da se otvori i da se spanski konobar ozbiljno razmislja sta ce kad mu iduceg leta bude isticao ugovor.

 

Link to comment

Toliko i ja znam, bas sve kako si napisao... Bila prica oko Plea-e iz Nice, ali zavrsio u Gladbahu, steta.. Inace jos jedna sezona gledanja (mucenja) u najavi cini mi se..

Link to comment

Pa već se duže vreme inate Rafa i Ešli, pitanje je ko će prvi da popusti. Znajući konobara, čekaće stoički strpljivo do kraja ugovora ili do otkaza, ali neće ni dinara dobrovoljno da se odrekne.

 

Ki će valjda da im menja Merina koji se vraća u Španiju.

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Pa već se duže vreme inate Rafa i Ešli, pitanje je ko će prvi da popusti. Znajući konobara, čekaće stoički strpljivo do kraja ugovora ili do otkaza, ali neće ni dinara dobrovoljno da se odrekne.

 

Ki će valjda da im menja Merina koji se vraća u Španiju.

 

To je kakav takav ipak upgrade ... Jos kad bi nekom uvalili I Joselua , pa makar i za dz..

Link to comment
On 18.7.2018. at 15:42, Jeremija said:

 

DiYPEd6XUAAh_Z-.jpg

 

“That’s the problem these days, you say something and whatever bullshit you say, nobody will forget it!''

 

Link to comment
Quote

Klopp on transfers: "We don't care about what the world around is thinking. Like Man United didn't care what I had to say about it (Pogba).

"It's only an opinion in that moment. Did I change my opinion? Yes. That's true. It's better to change an opinion than to never have one."

 

Link to comment
47 minutes ago, Ruxin said:

Opušteno, imaće od novembra čitavu sezonu da se uigravaju bez pritiska, ne gori.

Јеси спремио буре?

Link to comment
4 hours ago, čekmeže said:

Sad kenjaju čoveku što je promenio mišljenje. Samo budala ne menja mišljenje.

 

+1

 

Da nije kupio golmana, svi bi rekli da je zadrta budala.

Link to comment
17 hours ago, porucnik vasic said:

Јеси спремио буре?

 

Spremi i ti jedno pa da častiš ceo topic ako uđete u decembar sa manje od -8

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...