Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Just now, Giggsy said:

 

Da, jbg niko nije ocekivao da Ole zavrsi sezonu sa 22-0 (kolko vec) ali ipak imamo malo prostora za kikseve, narocito protiv ovih krsina. Tek imamo zajeban raspored

Sto, rece Renne, samo da je mali Rash dao ono na pocetku. Odmah sam zakukao i ovde na forumu

Da. I previše izgubljenih lopti, koncentracija, šta li. Kad se jurio rezultat malo to bezglavo išlo, stalno se pitah kako bi to Alegri odradio. Ali igra se neloše, draže mi je ovakvih 2:2 nego nekih mrljavih 1:0. Biće to ok.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 hours ago, Pokojni Ruxin said:

Tražio sam :D

:sleep:

 

Kako sad stvari stoje, dolazi Almiron iz Atlante. Rafa ga juri vec neko vreme i trebalo je da se sve sredi jos na pocetku prelaznog roka, ali uprava mora da pregovara i da proba da dovede igraca za dz.

Link to comment

 

 

 

Quote

Pereira in 12 games this season

Assists 0
Goals 0
Chances Created 0
Avg. Passes per Game 19
Duels Won 21
Duels Lost 34
Tackles 7

 

Edited by Jeremija
Link to comment

Suarez dolazi u Arsenal na posudbu, 2 miliona + opcija da ga kupimo za 22 milke.

 

Oko Carrasca pregovaramo sa Kinezima. Moglo se desiti da nam Giroud i tu pomogne, kao i prošle sezone sa Aubom, no odbio je Kinu.

Link to comment
13 minutes ago, ArleKino said:

 

Tottenham se raspitivao oko Tielemansa. Monaco je doveo i Kagawu. "Desperate times...etc, etc."

imamo mi jednog sampiona engleske u ekipi koji jedva igra, taman da posluzi tottenhamu.

Link to comment

Vardi je zabio onu golcinu u ovo doba neki kraj januara pocetak februara pre 3 godine, a u sledecem kolu su ubili City 3:1 i valjda vise nisu silazili sa prvog mest (osim ako ih Totte nije uzeo na kratko, al to vec ostavljam Arleu da potvrdi/opovrgne).

 

Veceras vrlo lako Live moze "overiti" titulu obzirom da bi +7, uz gomilu Salahovih penala :plz: , i za Klopa bilo sasvim dovoljno.

Edited by John Coltrane
Link to comment
14 minutes ago, renne said:

Ode Fela

 

 

Baš mi žao. najviše jer naši navijači niu znali da ga cene. Čitam da će dobijati neku baš veliku paru:

 

 

Quote

This lack of game time has not put off a number of Chinese suitors, who likely view the 31-year-old as a marquee signing with genuine international recognition.

While United are yet to agree a fee with Luneng, who finished third in last season's CSL table, it is understood that Fellaini will earn close to £350,000 a week at his new club.

If that is the case it will be almost double the weekly wage he agreed in his recent contract extension with Manchester United.

 

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Vardi je zabio onu golcinu u ovo doba neki kraj januara pocetak februara pre 3 godine, a u sledecem kolu su ubili City 3:1 i valjda vise nisu silazili sa prvog mest (osim ako ih Totte nije uzeo na kratko, al to vec ostavljam Arleu da potvrdi/opovrgne).

 

Leicester je vodio cijelo vrijeme nakon što smo im mi, na asistenciju sudijske organizacije, prepustili prvo mjesto. Huth zabio dvaput Cityju na Etihadu, Mahrez proplesao kroz odbranu i odnijeli sva tri boda.

 

Mi smo im prišli na dva boda kad je Welbz zabio u sudijskoj nadoknadi gol nakon desetomjesečne pauze, ali do kraja nismo imali šanse, Leicester u 12 preostalih kola nijednom nije izgubio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...