Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Ne znam zašto je za :hail: to što mu agent još nije našao klub.

 

Meni je zanimljivije to što Gruja još nije završio Cardiff, iako je Warnock rekao "do petka ili ništa" :unsure: 

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Извућиће се кинта да покрије Алисовову леву нгу. Мало ли је?

Edited by porucnik vasic
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Meni je zanimljivije to što Gruja još nije završio Cardiff, iako je Warnock rekao "do petka ili ništa" :unsure: 

 

popustio je matori izgleda. procitah negde kako je rekao da se nada markovom dolasku po povretku iz amerike. 

Link to comment

Znači ove sezone breme favorita nosi klop, mi ostali šta uradimo uradimo. Kolike su pare uložili neviđena bi bruka pukla da ne osvoje čak ni titulu, mada su očigledni favoriti i za lš. 

Link to comment
7 minutes ago, Ruxin said:

Znači ove sezone breme favorita nosi klop, mi ostali šta uradimo uradimo. Kolike su pare uložili neviđena bi bruka pukla da ne osvoje čak ni titulu, mada su očigledni favoriti i za lš. 

 

nekom treba 3-4 sezone da stane rame uz rame sa najvecima, neko za to isto trazi 10 godina :fantom:

Edited by cvrlle
Link to comment

Ma meni samo da budemo makar u 15 razlike na kraju, šta čovek drugo da očekuje kad finalista lš uloži 200m u metar dana. Ko se može nositi sa tim. :sad:

Link to comment

nego raco mani se accountinga(da ne cuje radisa). reci ti meni ko ce dobiti vise minuta po desnom krilu, mali raso ili blajhani alzirac? ili ce mozda u nekim situacijama biti korisceni istovremeno? kavu nam magiju picka celava sprema? 

Link to comment

Ko je prvotimac, kun ili jesus? E isto tako.

Da ne ponavljam po 2001. put koliko igrača ima za koliko mesta, koliko minuta su odigrali sane i rašo, koliko trofeja ćemo da osvojimo ove godine...A naravno da ni jedan ni drugi neće biti strogo zakucani za desno krilo.

Edited by Ruxin
Link to comment
1 minute ago, Ruxin said:

Ko je prvotimac, kun ili jesus? E isto tako.

Da ne ponavljam po 2001. put koliko igrača ima za koliko mesta, koliko minuta su odigrali sane i rašo...A naravno da ni jedan ni drugi neće biti strogo zakucani za desno krilo.

 

e jbg sad... pa koga onda da metem iz sitija u svoju fantazi ekipu? ima li kod vas neki strogo zakucani a da nije ''golman koji bolje igra nogom''?

Link to comment

Brate mi smo ozbiljna firma, furamo 5 podjednako kvalitetnih igrača za 3 pozicije fazon. Mož da staviš koga hoćeš jer ćemo i onako postići 150 golova, ali osim kdb-a svi su podložni rotaciji.

Link to comment

Kad reče "blajhani", @cvrlle, jesi video šta je Firmino uradio od kose? :blink: 

 

Ne znam kad se on priključuje pripremama ali bila bi šteta da ne odigra bar poslednje dve, da se koliko-toliko aklimatizujemo na novi stajling. 

Link to comment

videh:blink: sad se ne zna dal su mu belji zubi ili kosa. 

on i sunarodnik mu ''najskuplji vratar'' bi trebalo da se prikljuce ekipi posle usa turneje. verovatno ce biti u konkurenciji za barem jednu od poslednje dve predsezonske utakmice. 

Link to comment

Opušteno, imaće od novembra čitavu sezonu da se uigravaju bez pritiska, ne gori.

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...