Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ja letos pričao da sentimentalac neće menjati finalista LŠ, a neki me ubeđivali da nisu dosta dva nova vezna, nego treba još 80 miliona dati za Fekira.

Jebiga :(

 

Da, sjecam se... tu sam se slozio sa tobom. 

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Kad je Sane ovako zabio Kariusu, bilo je "što nije digao ruke". Evo sad Alison digao ruke, ali naravno džabe. Kun životinja.

 

Ovo je neodbranjivo. 

 

Dosadno prvo poluvrijeme.... ko da Junajted igra. :fantom:

Link to comment

nego da li je ovo stounsarino najbolja defanzivna reakcija koju ste videli u životu?

 

discuss :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Just now, J.R. Cash said:

Mane masio 0.6 xG sansu, Kun zavukao 0.2.

 

Ne svidja mi se ako xG ne uzima u obzir koji igrac je u sansi. Aguero je igracina za Manea i zabio bi iz obje situacije.

Link to comment
8 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

nego da li je ovo stounsarino najbolja defanzivna reakcija koju ste videli u životu?

 

discuss :fantom:

Top pedeset u ligi svakako. Nenormalno je brzo uspeo da popravi svoju glupost, pa je još provukao Salahu kroz noge. Zamalo i asistenciju da zabeleži posle kad je izbacio Salaha u kontri, ali Kompany sve pokvario startom za žuti.

 

Bez zezanja i džinksovanja, miriše na prvi poraz. Klopp je sve postavio tako da zatvori Sitijevu sredinu, uspeo u tome, stvorio jednu i po šansu iz kontre, ali kurton. Sad ne znam koliko može da promeni u poluvremenu - očekujem da nastavi u istom stilu i nada se još kojoj kontri sve dok ne primi drugi, onda ubaci Šakiru ali taman na vreme da primi i treći.

 

tumblr_momfthFF661rb8w5ko5_500.gif

 

Nisam siguran koliko je City sposoban da izvede arsenalovski preokret i samom sebi da tri komada.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...