Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Koji crni derbi kad su iz dva različita grada :fantom: 

 

Nije čak ni derbi severozapada, to je LFC-MUFC, znači obična bezvezna utakmica. Sad realno ne znam ni da li da gledam.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam šta ti je to Homecoming, ček da pogledam... Amazon, psihotriler, Džulija Roberts, Bobi Kanavale, based on a podcast :lol: Zajebi. 

 

Odakle vam Kompany u startnoj, nisam znao da on još počinje utakmice?

Link to comment

Kakve povrede kad Laporte igra levo, Danilo desno, a Walker na klupi?

 

Ali najvažnija metrika: brojevi igrača. Liverpul ima čak sedmoricu od #1 do #11, imao bi devetoricu da igra Fabinho i da Karius nije odneo keca u Tursku.

 

Kod Pepa skromna petorica, znači biće dva razlike za LFC.

Link to comment
28 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

lol, ja sam mislio da su oni domaćini pošto ih odučišmo od fudbala u prošloj ligaškoj.

 

Džaba odučavanje kad ste dali penal u 87.minuti Alžircu koji se ne zove Zidane i koji bez mame ne smije ni na potpis ugovora.

Link to comment
14 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ali najvažnija metrika: brojevi igrača. Liverpul ima čak sedmoricu od #1 do #11, imao bi devetoricu da igra Fabinho i da Karius nije odneo keca u Tursku.

 

 

 

:mad:

 

edit - stvarno je bio red da klopara integriše makar jednu od svojih veznih nerezervi protiv nas, nije pošteno

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
6 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

:mad:

Što se mrštiš? #3 Fabinho bi zamenio #14 Hendersona i podigao broj normalnih brojeva za 0.125%

 

Kod vas bi sa klupe eventualno mogao da uskoči samo #2 Walker ali umesto #3 Danila, to ništa ne menja. Dobro, evo, #8 Gundogan umesto #25 Fernandinja. Opet biste bili na -2 ili -3.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...