Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

15 hours ago, copkillah said:

Fekir navodno u Melvudu

 

Nah. Postavio OL sliku na twitteru kako izlazi iz aviona u Mursiji, Spanija da se pridruzi saigracima u trening kampu. Jes da je obucen u zimsku jaknu, a u Mursiji je 19 stepeni :)

 

Pominje se Rabiot kao meta i sve cesce Timo Werner, kome ugovor istice 2020 godine a jos uvek ne zeli da potpise novi ugovor pa se spekulise da bi Leipzig mogao da ga pusti na leto za oko 45 miliona evra

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rabiot je valjda već dogovorio sa Barselonom. Sa nekim svakako jeste, neće pregovarati u minut do dvanaest.

 

A za Wernera, ne znam ko bi dao tolike pare za rezervnog napadača. 

Link to comment
14 minutes ago, porucnik vasic said:

А и онако купиће га Бајерн.

 

Ima istine da je Bayern glavni kandidat da kupi bilo kog igraca iz Bundeslige ali se provlaci prica da bi pre u Liverpool zbog kloppa i nabija sa kojim je dve sezone imao telepatsku vezu na terenu. Mada ovo su sve izvori nemackog Bild-a, on se vodi kao Tier 3 (nepouzdani i pogadjaju 30%)

 

17 minutes ago, Weenie Pooh said:

A za Wernera, ne znam ko bi dao tolike pare za rezervnog napadača.  

 

Pa vidi, Werner moze da igra levo krilo, desno krilo, laznu devetku i centralnog napadaca. 45 miliona za klinca koji ce za par godina da postane prvi napadac reprezentacije Nemacke je kradja. Plus njegov stil igre je negde izmedju Firminha i Mane-a a Liverpool je jedna povreda napadackog trija daleko od sezone u kojoj dominira u ligi do borbe za mesto u ligi sampiona.

Link to comment

Citam da NBA™ naplacuje roditeljima djece koja izlaze sa igracima na pocetku utakmice pozamasne sume. To jest samo ovi klubovi (ovi veci su ipak gospoda) :

 

West Ham United £700

Leicester City £600

Tottenham Hotspur £405

Wolves £395

Crystal Palace £375

Brighton £350

Burnley £300

Fulham £270

Cardiff City £255

Watford £250

Bournemouth £185

Link to comment

@borris_ Okačio ArleKino na prethodnoj strani.

 

24 minutes ago, Zlurad said:

a Liverpool je jedna povreda napadackog trija daleko od sezone u kojoj dominira u ligi do borbe za mesto u ligi sampiona

Prvo, ovo apsolutno nije tačno.

 

Drugo, lepo bi bilo imati jače rezerve ali ne može se baš očekivati da budu puni kao brod na svim pozicijama. Sad kad su na CB i CM tako dobro pokriveni, glupo je razmišljati "uh, da je još samo 45 miliona (!) za rezervog CF, pa da ga zakucamo na klupu sa koje će magično postati prvi napadač nemačke reprezentacije." FFS, tržišna vrednost igrača konstantno varira! Ako platiš 50 miliona za igrača koji će čekati da se starteri povrede, prodaćeš ga za 5 miliona.

 

Slično mi padne mrak na oči kad čujem kako u ovom prelaznom roku prioritet mora biti levi bek, jer 1 Robertsonu treba bolja zamena od Morena :isuse: Jeste, Marčelo™ će da dođe da greje klupu Škotu, nema druga posla.

 

Zapušavate rupe na saksijama, ljudi. Prošlog januara je bila kriza, kad je odlazio Coutinho a kao zamena doveden čovek koji igra na sasvim drugoj poziciji. Ove sezone kadrovske krize za divno čudo nema, pa biste da je izmislite.

Link to comment
17 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

ja sam mislio da će pepara sad panično da spuca 400 miliona, pošto on jedino tako ume. Kad ono :fantom:

 

Ruxo, jesi li spreman na to da Pepara bude na listi 1 najuspješnijih menadžera Cityja iza Bobbyja Mancinija? :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

@borris_ Okačio ArleKino na prethodnoj strani.

 

Prvo, ovo apsolutno nije tačno.

 

Drugo, lepo bi bilo imati jače rezerve ali ne može se baš očekivati da budu puni kao brod na svim pozicijama. Sad kad su na CB i CM tako dobro pokriveni, glupo je razmišljati "uh, da je još samo 45 miliona (!) za rezervog CF, pa da ga zakucamo na klupu sa koje će magično postati prvi napadač nemačke reprezentacije." FFS, tržišna vrednost igrača konstantno varira! Ako platiš 50 miliona za igrača koji će čekati da se starteri povrede, prodaćeš ga za 5 miliona.

 

Slično mi padne mrak na oči kad čujem kako u ovom prelaznom roku prioritet mora biti levi bek, jer 1 Robertsonu treba bolja zamena od Morena :isuse: Jeste, Marčelo™ će da dođe da greje klupu Škotu, nema druga posla.

 

Zapušavate rupe na saksijama, ljudi. Prošlog januara je bila kriza, kad je odlazio Coutinho a kao zamena doveden čovek koji igra na sasvim drugoj poziciji. Ove sezone kadrovske krize za divno čudo nema, pa biste da je izmislite.

Mogla bi zato 1 fina rezultatska kriza, ovo je vec nezanimljivo sta radite :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, ArleKino said:

 

Ruxo, jesi li spreman na to da Pepara bude na listi 1 najuspješnijih menadžera Cityja iza Bobbyja Mancinija? :fantom:

 

Gospodin neće da kupuje ligu kao neki :nobles:

Link to comment

Realno. Meni ako se ovako nastavi sleduje ozbiljna kriza navijačkog identiteta. 

 

Valjda će taj problem Ruxin sutra da načne i posle nastavi Bajern, da se čovek opet malo oseti kao svoj na svome...

 

@Majo

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

Realno. Meni ako se ovako nastavi sleduje ozbiljna kriza navijačkog identiteta. 

 

Valjda će taj problem Ruxin sutra da načne i posle nastavi Bajern, da se čovek opet malo oseti kao svoj na svome...

 

@Majo

Бабо!!!

:vermez3:

Link to comment
3 minutes ago, porucnik vasic said:

Бабо!!!

 

Znaš šta, računam da sam gledanjem onog sramotnog LFC Live blamiranja na Marakani kupio sebi kredit da budem argumentovana baba bar još jedno šest meseci. A posle šta mi bog da.

Link to comment

Налетели на бољег од себе, шта да се ради.:sleep: Него кад Клопара донесе онај лимени хорор у Ливерпул на отвореном бусу што ћеш да учини у Београду? Једно купање на Теразијама?;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...