Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

Čudo nam nisi preneo trač u celini - kupuje se Fekir jer su Mane i Salah najavili odlazak. Daily Fail Express je valjda prvi plasirao tu superpouzdanu informaciju.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 minutes ago, Weenie Pooh said:

Čudo nam nisi preneo trač u celini - kupuje se Fekir jer su Mane i Salah najavili odlazak. Daily Fail Express je valjda prvi plasirao tu superpouzdanu informaciju.

:cry:

Link to comment
6 hours ago, Weenie Pooh said:

Čudo nam nisi preneo trač u celini - kupuje se Fekir jer su Mane i Salah najavili odlazak. Daily Fail Express je valjda prvi plasirao tu superpouzdanu informaciju.

 

Nije od njih informacija! 

Link to comment
21 minutes ago, ArleKino said:

Nisam imao pojma da iko naplaćuje deci izlazak na teren, ali posebno mi suludo zvuči cena od 700 funti. Pojedinačna karta oko 70, ali ako hoćeš da ti mali pipne fudbalera u tunelu i dobije autogram, e onda je deset puta više :blink: 

 

Plus PDV, naravno, nećemo valjda da ti to uračunamo u cenu...

Link to comment
19 minutes ago, ArleKino said:

Chelsea potpisao Pulisica, ostaje na posudbi u Borussiji do kraja sezone. 57.6 miliona funti.

 

uh... zao mi je sto moram ovo reci ali mislim da je vraski dobar posao za sve tri strane.

ako azar prezivi napade reala on i kristijan mogu da budu sledece sezone jako zajebani po protivnicke odbrane. nekako mi se bas uklapaju...:fantom:

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Uklopiće se kao Torres i Suarez.

 

:lol::lol: 

 

Ruku na srce, posljednji okršaj Suareza i Torresa u PL-u je bolje da ne prizivaš u ovakvoj sezoni, posebno ne nakon 5-1 protiv Arsenala. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...