Jump to content

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

sutra bi sa pobedom u kristalu™ mogli da se odvojimo pet bodova od arsenala, sto znaci da cemo izgubiti ili tesko izvojevati bod.

 

pedro i cho povredjeni. sto znaci jos mucenja sa willianom i to svih 90 minuta. morata se vraca, averujem da cemo gledati hazarda na f9 opet. da se ja pitam gurnuo bih rlc-a na f9 i da sa krila napadaju hazard i willian.

Link to comment
  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, copkillah said:

Kod gola Arsenala, mislim da je Alison mogao malčice bolje da reaguje, lopta jeste bila dobra i sve, ali ako primiš gol iz peterca, nekako mislim da si mogao nešto bolje da uradiš. 

 

Daj bre, šta očekuješ od golmana? Cela sredina ispala kod Trentovog lošeg ispucavanja, Lovren izleteo na desni bok iz nekog razloga, Robertson ostao na pet metara od Maintland-Nilesa... i onda je trebalo Alisson da reši situaciju?

Link to comment
Just now, 189- said:

da se ja pitam gurnuo bih rlc-a na f9 i da sa krila napadaju hazard i willian.

Jel' on to nekad igrao? Ne znam koliko lažna može da bude devetka od metar devedeset... može da bude loša, ali to je druga stvar.

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Jel' on to nekad igrao? Ne znam koliko lažna može da bude devetka od metar devedeset... može da bude loša, ali to je druga stvar.

igrao je kod contea napadaca, pre nego sto je poslat u palace.

 

jak je, dobar tehnicar, jebes ga ne moze biti gori od morate.

Link to comment
20 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Daj bre, šta očekuješ od golmana? Cela sredina ispala kod Trentovog lošeg ispucavanja, Lovren izleteo na desni bok iz nekog razloga, Robertson ostao na pet metara od Maintland-Nilesa... i onda je trebalo Alisson da reši situaciju?

 

Moguće je da previše zakeram, tražim nešto da uinišem ali nije lako pronaći :lol:

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...