Jump to content
IGNORED

Premier League 2018-19


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 11.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1227

  • John Coltrane

    844

  • 189-

    637

  • ArleKino

    584

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nego, pitanje za skauzere od kojeg već čujem kako Weenie pravi rolajz koji rezultira frakturom lobanje:

 

kad je zadnji put Liverpool bio prvi na tabeli tako da i sa porazom u narednom kolu ne bi pao sa prvog mjesta (i.e. 4 ili više bodova prednosti, 3 boda više i puno bolja gol-razlika)?

Link to comment

Gledam sad na Guardianu text o ManC-CP, i statistika na kraju kaže da je CP imao dva šuta u okvir... Jesu oni nenormalni, ili ja nešto ne kontam? Dali su 3 gola, nijedan nije autogol...Kako?

Link to comment
11 minutes ago, radisa said:

Gledam sad na Guardianu text o ManC-CP, i statistika na kraju kaže da je CP imao dva šuta u okvir... Jesu oni nenormalni, ili ja nešto ne kontam? Dali su 3 gola, nijedan nije autogol...Kako?

 

A i ti pitaš svašta, statistika je egzaktna nauka, don't trust your lying eyes. Verovatno su reverse engineered šuteve u okvir iz xG pa im tako izađe :fantom: (Ili eventualno ne računaju Lukin penal.)

 

54 minutes ago, ArleKino said:

Nego, pitanje za skauzere od kojeg već čujem kako Weenie pravi rolajz koji rezultira frakturom lobanje:

 

kad je zadnji put Liverpool bio prvi na tabeli tako da i sa porazom u narednom kolu ne bi pao sa prvog mjesta (i.e. 4 ili više bodova prednosti, 3 boda više i puno bolja gol-razlika)?

:rolleyes: +adultesuicide2.gif

 

Sigurno tamo negde 1953.

Link to comment
59 minutes ago, ArleKino said:

Nego, pitanje za skauzere od kojeg već čujem kako Weenie pravi rolajz koji rezultira frakturom lobanje:

 

kad je zadnji put Liverpool bio prvi na tabeli tako da i sa porazom u narednom kolu ne bi pao sa prvog mjesta (i.e. 4 ili više bodova prednosti, 3 boda više i puno bolja gol-razlika)?

U eri Owena i Ulijea, recimo?

Link to comment
5 hours ago, Malvo said:

 

Ne ume bas da se izrazava, ne daje pretenciozne izjave, ali se zato ogradjuje u svemu sto kaze, kaobajagi prati sve, a ne prati nista dovoljno dobro da bi prosecnom gledaocu sportskog kanala (kladioci izuzeti) bilo drago sto ima priliku da ga slusa i nesto cuje. Jednom recju Masina™ koja je dogurala do urednickog mesta. Ovo za Novakovica kao ubedljivo najboljeg sportskog novinara u Srbiji je posebno glupo.

Alal vera, samo nek on ostane najbolji u zemlji, a da pri tom ne komentariše ništa, sem eventualno utakmica 3. kola FA kupa. To on šatro i voli, za njega je moderan fudbal banana, ne znam da li mu hipsteraj više curi kroz bradu ili kroz nonsense koje izjavljuje. Na njegove anegdote i gluposti najčešće se lože Junajtedovci ili wannabe engleski navijačići koji sanjaju o pabovima, tučama i celoj toj kulturi. 

Link to comment
22 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Verovatno nisam tolika gramatička picajzla da bi mi takvi detalji zasmetali. On često ubacuje i pojmove kao što je "fentezi", i svestan je verovatno da to nije potpuno u duhu srpskog jezika, ali jednostavno se prilagođava grupi ljudi koji su najverniji gledaoci, i govori njihovim jezikom. Mnogo mi je bitnije da je komentator zainteresovan za ono što prenosi i da ne daje pretenciozne izjave, kao npr. Novaković i Lončarević koji sve znaju šta treba da se uradi na terenu, a bili oslobođeni fizičkog u osnovnoj. 

 

Recimo da igra fudbal bolje od bilo koga na ovom forumu :lol:

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...